toyota

Tematy

Miasta

Serwisy

Sport i rekreacja

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Pierwsza wizyta w salonie sukien ślubnych

29.01.2018

wyświetleń: 547

Ślub to najważniejsze wydarzenie w życiu każdej pary. Ma on szczególne znaczenie dla kobiet, które tego dnia chcą wyglądać i czuć się wyjątkowo. Nic więc dziwnego, że najbardziej wyczekiwanym momentem ślubnych przygotowań jest pierwsza wizyta w salonie sukien ślubnych. To właśnie salony sukien pozwalają nam bowiem na żywo zobaczyć oraz przymierzyć naszą wymarzoną kreację. Co warto wiedzieć o pierwszej wizycie w salonie sukien?

Zadzwoń i umów się na przymiarkę

Poszukiwania idealnej sukni ślubnej wiele z nas rozpoczyna od szukania inspiracji w Internecie. Oglądamy różne modele sukien, a następnie poszukujemy podobnych do nich kreacji w ofercie, jaką prezentują na swoich stronach internetowych salony sukien. Warto jednak wiedzieć, że zanim osobiście udamy się do wybranego salonu, powinnyśmy zadzwonić do niego i umówić się na przymiarkę. Nie jest to, co prawda, obowiązek i do salonu możemy udać się nawet bez umówienia terminu, ale takie postępowanie może być dla nas korzystne. Dlaczego?

Otóż, umawiając się na przymiarkę na konkretny dzień i godzinę będziemy miały pewność, że ekspedienta skupi całą swoją uwagę tylko na nas, odpowiednio doradzi oraz będziemy miały więcej czasu na przymiarki i oglądanie sukien. Wreszcie, nie będziemy czuły się skrępowane obecnością innych klientek.

Jeśli planujesz mierzyć suknie nie nakładaj na twarz podkładu i kolorowych kosmetyków

Niby oczywiste, ale wiele kobiet zapomina o tym i salony sukien odwiedza w pełnym makijażu. To błąd, gdyż podkład i kolorowe kosmetyki mogą trwale zabrudzić śnieżnobiałą suknię podczas przymiarki. Dlatego planując mierzenie sukien tego konkretnego dnia lepiej zrezygnujmy zupełnie z makijażu. Jeśli tego nie zrobimy, nie bądźmy natomiast zdziwione, jeśli ekspedientka odmówi nam przymiarki, ewentualnie poprosi nas o wcześniejsze zmycie makijażu z twarzy.

Salony sukien a zdjęcia mierzonych sukienek

Wiele z nas potrzebuje nieco czasu do namysłu zanim zdecyduje się na wybór konkretnej sukni ślubnej. Jest to zupełnie naturalne i wręcz wskazane, abyśmy były w 100% pewne swojej decyzji. W jej podjęciu z pewnością pomocne będą zdjęcia, które wykonamy podczas przymiarek wybranych modeli sukien ślubnych.

Umawiając się na wizytę w wybranym salonie, warto upewnić się jednak, czy salony sukien pozwalają na robienie zdjęć. Warto bowiem wiedzieć, że niektóre z nich nie dają takiej możliwości swoim klientkom. Wynika to m. in. z ich obawy przed tym, że przyszła panna młoda ze zdjęciem uda się do krawcowej, która uszyje dla niej identyczną suknię. Taką praktykę stosują jednak tylko niektóre salony sukien, jeśli więc zależy nam na pomocy w postaci zdjęć, upewnijmy się w wybranym salonie czy będziemy mogły je wykonać.

Wybór sukni ślubnej nie jest łatwy. Jak jednak widać, dotyczy to nie tylko samej kreacji, ale także i salonu, w którym przymierzymy oraz zakupimy wymarzoną sukienkę. Pamiętajmy jednak, że suknię ślubną kupujemy tylko raz w życiu, warto wiec wybrać salon, w którym zostaniemy odpowiednio obsłużone i poczujemy się naprawdę wyjątkowo. Warto obejrzeć salony sukien na Weselezklasa.pl i wybrać spośród nich te, które mają najlepsze opinie klientek.

 


autor: tekst sponsorowanypowrót ›

Zobacz także

Top 5 wskazówek co do day tradingu

W świecie biznesu często mawia się, że ilu jest inwestorów na rynku, tyle też jest strateg...

Okresowy przegląd domu jednorodzinnego

Bezpieczny i zadbany dom to dom, który należy poddawać okresowym przeglądom. Za brak przeg...

ReklamaKomentarze

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com