toyota

Tematy

Miasta

Serwisy

Sport i rekreacja

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Zmiana trenera w Pogoni

28.01.2018

wyświetleń: 239

Trener Marcin Jurasik poprowadzi w nadchodzącym sezonie młodzików MKS Pogoń Oleśnica

- Nasza „najstarsza” grupa młodzieżowa musi mieć jak najlepszego trenera. Marcina Jurasika w Oleśnicy nie trzeba nikomu przedstawiać. Uwielbiany przez dzieci, z którymi pracował w młodzikach, trampkarzaach i juniorach. Zawsze stawia swoim zawodnikom najwyższe wymagania. Mimo młodego wieku, ma już doświadczenie w piłce seniorskiej, które teraz przełoży na pracę z przyszłymi zawodnikami zespołu seniorów Pogoni. Ma dyplom UEFA A – to bardzo wysokie kwalifikacje – ocenia prezes Michał Krej

- Treningi młodzików odbywają się w każdy poniedziałek, środę i czwartek o godzinie 17.15 (od 1 lutego o godzinie 16.15) na boisku sztucznym przy Brzozowej. Już dzisiaj zapraszam wszystkich chłopców z rocznika 2004 i młodszych do dołączenia do naszego zespołu. Poszukujemy zawodników, którzy chcą ciężko pracować i w przyszłości występować w pierwszym zespole Pogoni Oleśnica. Już w czerwcu utworzymy zespół trampkarzy, a ci, którzy już teraz do nas dołączą, będą stanowić o jego sile – mówi trener Marcin Jurasik.


autor: (is)powrót ›

Zobacz także

Pogoń na sprzedaż? (aktualizacja)

Prowadzimy rozmowy z inwestorami, którzy mogliby przejąć Pogoń i zwielokrotnić jej budżet ...

Seba, pamiętamy

Byli najbliżsi, gwiazdy, przyjaciele... Grali i wspominali dziennikarza Panoramy Oleśnickiej ...

ReklamaKomentarze

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com