toyota

Tematy

Miasta

Serwisy

Sport i rekreacja

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

APO się szkoli w Tucholi

22.01.2018

wyświetleń: 376

Zaliczyli 14 jednostek treningowych. Byli w aquaparku. Grali w kręgle. A kto wygrał turniej FIFA 18? 
 
Łącznie 14 jednostek treningowych na tygodniowym obozie piłkarskim w Tucholi zrealizowali orlicy i młodzicy Akademii Piłkarskiej Oleśnica. O bezpieczeństwo i atrakcje dla zawodników podczas I turnusu dbali trenerzy: Piotr Michalewski i Kamil Lewek.
 
- Aspekt treningowy na obozie był dla nas najistotniejszy, dlatego niezmiernie cieszymy się, że pod tym względem plan zrealizowaliśmy w 100 procentach. Zawodnicy otrzymali narzędzia, które z pewnością przyczynią się do ich rozwoju piłkarskiego. Właśnie na tym nam zależy najbardziej. - podsumowuje Piotr Michalewski - To prawdziwa przyjemność pracować z tak świadomymi i zaangażowanymi zawodnikami - dodaje trener APO.
 
W jednym dniu młodzi piłkarze zostali poddani testom szybkościowo- koordynacyjnym i technicznym, a na koniec każdy z nich otrzymał kartę oceny zawodnika, która stanowi dla nich informację o ich mocnych stronach i tych, na którch powinnni mocniej się skupić.
 
Nie brakowało też innych atrakcji. Wiele radości sprawiła obozowiczom wycieczka do aquaparku w Chojnicach, wyjście na kręgle, czy też różnego rodzaju konkursy. Najwięcej emocji dostarczył turniej FIFA 18, który ostatecznie wygrała drużyna West Ham United. Niezwykle zacięta walka o miano najlepszego porządku w pokoju toczyła się do ostatniego dnia obozu. Finalnie aż 3 z nich zajęły ex aequo pierwsze miejsce.
 
Zimowa aura nie sprzyjała treningom na boisku, ale i to nie była żadną przeszkodą. Dzięki niej poranne rozruchy pomagały kształtować charakter sportowca, a ponadto pozwoliła ona przećwiczyć zawodnikom pracę grupową podczas konkursu na najbardziej kreatywnie ulepionego bałwana.
 
- To był bardzo pracowity tydzień. Wierzymy, że chłopcy wrócili z obozu zadowoleni i będą go miło wspominać. Dziękujemy rodzicom za zaufanie- podsumowuje trener Michalewski.
          

autor: (OAI)powrót ›

Zobacz także

Pogoń na sprzedaż? (aktualizacja)

Prowadzimy rozmowy z inwestorami, którzy mogliby przejąć Pogoń i zwielokrotnić jej budżet ...

Seba, pamiętamy

Byli najbliżsi, gwiazdy, przyjaciele... Grali i wspominali dziennikarza Panoramy Oleśnickiej ...

ReklamaKomentarze

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com