toyota

Tematy

Miasta

Serwisy

Wiadomości

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Uciekał przed policją

12.01.2018

wyświetleń: 607

Po pościgu zatrzymali kierowcę, który chciał uniknąć kontroli. Jakie byly powody ucieczki?

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego z oleśnickiej drogówki, pełniąc służbę na terenie gminy Oleśnica, zauważyli pojazd marki Deawoo, którego oświetlenie było niesprawne. Ruszyli za nim, aby zatrzymać go do kontroli drogowej i poinformować kierującego o usterce. Ale kierowca zignorował sygnały świetlne i dźwiękowe dawane przez funkcjonariuszy, gwałtownie przyspieszył i zaczął uciekać.

Na terenie niezabudowanym skręcił w drogę polną i zniknął z pola widzenia ścigających. Wówczas policjanci powiadomili dyżurnego o podjętym pościgu i przekazali dane auta. Dyżurny ustalił miejsce zamieszkania jego właściciela i skierował tam drugi patrol. Kiedy kierowca wjechał na posesję, w której mieszka, natknął się na czekających na niego policjantów...

Kierującym okazał się 21-letni mieszkaniec gminy Oleśnica, który nie ma uprawnień do kierowania pojazdami. Auto nie  miało obowiązkowego ubezpieczenia OC.

21-latek odpowie przed sądem za niezatrzymanie się do kontroli drogowej. Groża za to do 5 lat pozbawienia wolności i zakaz prowadzenia pojazdów.


autor: (OAI) , źródło: KPP Oleśnicapowrót ›

Zobacz także

Policjant bił, bił, bił

...to tytuł reportażu Małgorzaty Pietkiewicz z "Interwencji" w Polsacie. Emisja za nami...

Śmiertelne uderzenie

Z impetem wbili się w mur... Na miejscu zginął 22-letni mieszkaniec gminy Twardogóra ...

ReklamaKomentarze

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com