Tematy

Miasta

Serwisy

Wiadomości

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Okradł tapicera. I nie tylko...

11.01.2018

wyświetleń: 513

Twardogórzanin włamał się do tapicera. Wcześniej ukradł 2 rowery. Grozi mu 10 lat odsiadki

W poniedziałek do twardogórskich policjantów zgłosił się mieszkaniec, który ujawnił ślady włamania do zakładu tapicerskiego. Policjanci, dokonując oględzin miejsca włamania, ustalili, że sprawca po zniszczeniu zamka drzwi wejściowych dostał się do wnętrza zakładu, skąd ukradł pistolet tapicerski o wartości około 1.500 zł.

Funkcjonariusze na podstawie wykonanych czynności operacyjnych wytypowali osobę podejrzewaną o ten czyn. Okazał się nim 56–letni mieszkaniec Twardogóry. Skradziony pistolet został odnaleziony w miejscu zamieszkania sprawcy. Mężczyzna został zatrzymany.

Okazało się, że to on w grudniu ubiegłego roku dokonał kradzieży dwóch rowerów o wartości ok. 1.400 zł. Rowery trafiły w ręce złodzieja, gdy zostały pozostawione bez nadzoru i zabezpieczenia na posesji. Policjanci kilka dni po zdarzeniu odzyskali skradzione mienie i przekazali właścicielowi.

Teraz 56-latek za swoje czyny odpowie przed sądem. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności, natomiast za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat więzienia.


autor: (OAI) , źródło: KPP Oleśnicapowrót ›

Zobacz także

Policjant bił, bił, bił

...to tytuł reportażu Małgorzaty Pietkiewicz z "Interwencji" w Polsacie. Emisja za nami...

Śmiertelne uderzenie

Z impetem wbili się w mur... Na miejscu zginął 22-letni mieszkaniec gminy Twardogóra ...

ReklamaKomentarze

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com