Tematy

Miasta

Serwisy

Wiadomości

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Proliferzy wciąż w natarciu

10.01.2018

wyświetleń: 560

Proliferzy wciąż w natarciu

fot. Grzegorz Huk

Kolejne pikiety pod przychodnią ordynatora i szpitalem. A dyrektor w "plebiscycie Herod Roku"

 Wczoraj odbyła się pikieta pod prywatną przychodnią dra Łukasza Jagielskiego, ordynatora oddziału ginekologiczno-położniczego szpitala w Oleśnicy.  W sobotę o godz. 14 odbędzie się z kolei kolejna pikieta pod Powiatowym Zespołem Szpitali w Oleśnicy.

Jak widać, proliferzy, mimo zawiadomień o zniesławieniu szpitala, które są już w Prokuraturze Rejonowej w Oleśnicy, nie ustają w działaniach przeciwko dokonywaniu legalnych aborcji w oleśnickiej placówce.

Informowaliśmy już, że w "plebiscycie na Heroda Roku 2017", organizowanym przez Fundacje PRO – Prawo, "nominowany" był Kamil Dybizbański, dyrektor PZSz w Oleśnicy.

"Wstydliwe miano Heroda przypadło Romualdowi Dębskiemu, na którego oddano ponad 56 proc. głosów (w poprzedniej edycji był wśród nominowanych). Na kolejnych miejscach uplasowali się Mirosław Wielgoś (ponad 20 proc.), Kamil Dybizbański (ponad 12 proc.) i Renata Godyń – Swędzioł (ponad 11 proc.)" - czytamy na portalu www.pch24.pl.


autor: (rpr)powrót ›

Zobacz także

Szpital zostanie bez pielęgniarek?!

Sytuacja robi się poważna, by nie powiedzieć dramatyczna. 80% personelu oddziału złożyło dymisję ...

Dramat szpitala

Ponad milion złotych straty zaledwie w 2 miesiące i groźba redukcji załogi pogotowia ratunkowego....

ReklamaKomentarze (2)

  • Lena | 2018-01-11 10:38:28

    A czemu tylko wady genetyczne jak Down czy Turner mają podlegać aborcji? Jestem za tym, aby na etapie prenatalnym oceniać np. potencjalną inteligencję dziecka. Nie ma jak? A tam nie ma jak? A np. na podstawie inteligencji rodziców, świadectw ze szkoły, itp. Wrzuci się to do jakiegoś wzoru i ciach po płodzie czy tam zlepku komórek! Że co? Że to kontrowersyjne? Że przedwczesne? A tam! Że się można pomylić? A kogo to obchodzi! Ważne by rodzili się ludzie mądrzy, z odpowiednim IQ i by gospodarka miała z nich pożytek. A może zaczniemy promować samobójstwa (jakieś fundusze się zawsze na to znajdą) dla nieudaczników życiowych, dla tych co studiów skończyć, co sobie w robocie nie radzą, którym los .... itd. itp. Zabrzmiało ponuro? Wielki wspaniały świat tuż, tuż. Niestety.

    zgłoś naruszenie regulaminu ›

  • W.Z. | 2018-01-10 19:25:26

    http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,22875526,nowy-minister-zdrowia-podpisal-deklaracje-wiary-jest-przeciwko.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta

    zgłoś naruszenie regulaminu ›

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com