amazon

Tematy

Miasta

Serwisy

Kultura i rozrywka

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Jasełka Jedynki

21.12.2017

wyświetleń: 1048

Krzysztof Ostrowski jako Diabeł

Krzysztof Ostrowski jako Diabeł

Mateusz Stelmach w roli króla Heroda

Mateusz Stelmach w roli króla Heroda

Śpiewająca Ola Konieczna

Śpiewająca Ola Konieczna fot. Krzysztof Dziedzic

Szkoła Podstawowa nr 1 wystawiła w sali widowiskowej jasełka z udziałem aż 150 uczniów

W wypełnionej po brzegi miejskiej sali widowiskowej odbyło się dziś przedstawienie jasełkowe pt. "Nie było miejsca dla Ciebie" w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. Książąt Oleśnickich, w reżyserii Anny Wozińskiej.

Dyrektor Maria Kaczmarek zwróciła uwagę na jego wyjątkowy charakter - po raz pierwszy występują w nim zarówno malutkie dzieci z grupy przedszkolnej, jak i nieco starsze z klas młodszych, a także starsi uczniowie i gimnazjalna młodzież. Po reformie oświaty do Jedynki uczęszczają bowiem dzieci i młodzież w mocno zróżnicowanym wieku.

Aż 150 aktorów wystąpiło z powodzeniem na scenie sali widowiskowej BiFK. Na widowni siedzieli przede wszystkim rodzice, ale także grono nauczycielskie, emerytowani nauczyciele, a także burmistrz Michał Kołaciński, wiceburmistrz Jarosław Sadowski i dyrektor Zespołu Oświaty Samorządowej Danuta Leśniewska. Wszyscy oni byli świadkami pięknego i wzruszającego widowiska. Dały się poznać przy okazji tego występu prawdziwe szkolne talenty.

Szerzej - w Panoramie Oleśnickiej

FOTORELACJA


autor: kadpowrót ›

Galeria zobacz całą galerię ›

Zobacz także

Królewna Śnieżka, czyli rodzice dzieciom

Rodzice przygotowali dla dzieci bajkę "Królewna Śnieżka i 7 krasnoludków"...

Mama Śnieżka, tata książe

Inscenizacje bajek, w których grają rodzice przedszkolaków, są coraz popularniejsze...

ReklamaKomentarze (3)

 • kuria ich mać | 2017-12-26 22:43:35

  najważniejsze kukły to Marysia i Michał

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • kuria wasza mać | 2017-12-26 12:02:36

  towarzyszka Marysia dość przesadnie się uwiarygodnia, razem z towarzyszem Michałem.Fałsz i obłuda, jakież to partyjno-katolickie...

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • Edmund Kaleciński | 2017-12-25 11:13:04

  W KRAINIE KACZYSTÓW... **** " W boże Narodzenie Kościół przypomina o Świętej Rodzinie i zaleca jej naśladowanie. Nawet na dzisiejsze czasy jest to model kontrowersyjny. Oto młoda, niezamężna dziewczyna zachodzi w ciążę w wyniku nienaturalnego zapłodnienia i aby zapewnić sobie i dziecku społeczną pozycję i środki utrzymania poślubia mężczyznę,który nie jest ojcem jej syna, a w małżeństwie nie uprawia prokreacyjnego seksu i wychowuje jedynaka. Gdyby Kościół faktycznie zalecał wzorowanie się na Świętej Rodzinie, szczególnym szacunkiem darzyłby panny w ciąży, propagował zapłodnienie in vitro i cesarskie cięcie (aby nie uszkodzić błony dziewiczej podczas naturalnego porodu) i popierał białe małżeństwa, wychowujące jedynaka, który nie jest dzieckiem współmałżonka. Jest dokładnie odwrotnie. Katolicka religia potępia u wiernych związki i zachowania praktykowane przez małżonków Józefa i Maryję, a zaleca model co rok prorok, ale tylko po ślubie i po seksie bez przyjemności, za to z sakramentalnym mężem. To wyraz niewiarygodnej obłudy Kościoła i jego czarnych urzędników. Wesołych Świąt ! ". /prof. Joanna Senyszyn/. **** Niech wszystkim będzie wesoło, ale problem jest poważny !

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com