amazon

Tematy

Miasta

Serwisy

Kultura i rozrywka

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Na Artystycznym Jarmarku Bożonarodzeniowym

09.12.2017

wyświetleń: 774

Na Artystycznym Jarmarku Bożonarodzeniowym

Na Artystycznym Jarmarku Bożonarodzeniowym

fot. Krzysztof Dziedzic

Biblioteka i Forum Kultury w Oleśnicy zaprosiła na drugą edycję Artystycznego Jarmarku Bożonarodzeniowego

W hallu miejskiej sali widowiskowej trwa dwudniowy - sobotnio-niedzielny - świąteczny jarmark. Przygotowano stoiska z produktami rękodzielników i artystów. Odbywające się w sali imprezy - w sobotę teatrzyk dla dzieci, w niedzielę koncert muzyczny - powodują wzmożony napływ potencjalnych klientów. Jest to dobra okazja, by zakupić upominki dla bliskich pod choinkę.

W niedzielę w ramach Jarmarku odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu na „tradycyjną ozdobę bożonarodzeniową” - o godz. 17, a o godz. 18 koncert kolęd w cyklu Oleśnickich Spotkań z Muzyką oraz z okazji 70-lecia szkolnictwa muzycznego. Kolędy i pastorałki oraz utwory świąteczne wykonają uczniowie i absolwenci oleśnickich instytucji muzycznych. 

Wystąpią: Agnieszka Ostapowicz – prowadzenie, skrzypce; Izabela Helińska – fortepian; Tomasz Huk – klarnet, śpiew; Jakub Huk – klarnet; Wojciech Kroczak – fortepian, śpiew; Konrad Wojtowicz – obój; Młodzież z Ogniska Muzycznegoprzygotowana przez dyrektor Małgorzatę Zielińską; Zespół skrzypcowy Szkoły Suzuki „Muzyczny Zakątek” pod Dyrekcją  Anny Mulowskiej-Plaskoty; Zespół Dziecięcy PSM I st im. F. Chopina pod dyrekcją Ewy Stępień-Włuczkowskiej; Chór PSM I st. Im. Fryderyka Chopina w Oleśnicy pod dyrekcją Mirosławy Jury-Żegleń; Oleśnicki Chór Kameralny Appassionata pod dyrekcją Edyty Szostak-Kirzyc; Chór Sinaxis pod dyrekcją Neonili Kuropki.

Szerzej - w Panoramie Oleśnickiej

 

FOTORELACJA


autor: kadpowrót ›

Galeria zobacz całą galerię ›

Zobacz także

Mak w Szuwarach

Stowarzyszenie Artystyczne MAK zaprosiło dziś na swój wernisaż do kawiarni Szuwary... ...

Najmłodsi entuzjaści kolei

Jak na ich wiek, to hobby robi wrażenie. Nagrody należały się wszystkim - uznał prezes ZNTK....

ReklamaKomentarze (1)

  • Krzysztof A Kowalski | 2017-12-11 22:47:41

    smutne to, co dzieje się w Oleśnicy - zamiast ożywiać rynek i tworzyć prawdziwą, zimową tradycję - tworzy się sztuczny, zamknięty w ciepełku spektakl.

    zgłoś naruszenie regulaminu ›

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com