dni ocy

Tematy

Miasta

Serwisy

Wiadomości

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Choinka rozświetlona

06.12.2017

wyświetleń: 734

Choinka rozświetlona

fot. Krzysztof Dziedzic

Zapalenie światełek na choince w Rynku to sygnał, że czas przygotować się do nadchodzących świąt

Burmistrz Michał Kołaciński w mikołajkowej czapce na głowie i towarzysząca mu Mikołajka rozświetlili wielką choinkę stojącą przed ratuszem. Potem burmistrz i jego zastępca Jarosław Sadowski wcielili się w role Mikołajów i częstowali dzieci cukierkami ukrytymi w woreczkach.

Oleśniczanie tłumnie przybyli na Rynek. Obejrzeli pokaz fireshow, wysłuchali kolędowego koncertu, a dzieci korzystały z darmowej karuzeli.

Szerzej - w Panoramie Oleśnickiej

FOTORELACJA


autor: kadpowrót ›

Galeria zobacz całą galerię ›

Zobacz także

Para prezydencka na ślubie (ZDJĘCIA)

Prezydent Andrzej Duda i Pierwsza Dama przyjechali do Sycowa na ślub córki Beaty Kempy.......

Zginął wspaniały sportowiec

Znakomity piłkarz, reprezentant Lotnika, Wiwy i Gawina, zginął dzisiaj w wypadku w Jonasie... ...

ReklamaKomentarze (4)

 • bar | 2017-12-07 11:57:49

  A po skończonej imprezie część poszła na zupę do legendarnego baru u Cecota - ups poszła by jakby bar był - niestety w ramach akcji wiceburmistrza "oleśnicki rynek przyćmi wrocławski" bar (tak jak zresztą kilka innych podmiotów) zniknął z "horyzontu" gospodarczego Olejnicy - efekt powstania centrum wspierania biznesu, ale przecież jeden darmowy cukierek i oświetlona choinka rekompensują narodowi te drobne niuanse

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • kuria wasza mać | 2017-12-07 11:35:52

  Władza świecka urządza chwałę kościelnym bajkom. Infantylizm pomysłu burmistrza polega na urządzaniu radości w ciemnogrodzie za parę cukierków. A gdyby tak zająć się głupotą organizowaną pod szpitalem przez Szczuraszkową i Żółkiewskiego... Czy na to nie stać faceta, który jest lekarzem i to od leczenia dzieci ? Jako oficer w Ludowym Wojsku Polskim, w czasach PRL, też miał taką szansę. Tym bardziej, że Rosjanie uwielbiali od zawsze Dziadka Mroza (odpowiednika biskupa tzw. św. Mikołaja). Propaganda na swoją rzecz, panie oficerze, uspokajająca własne sumienie, nie godzi się wysokiemu notablowi samorządowemu. Kiedyś "tak toczno", a dziś na kolanach...

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • Covalsky | 2017-12-07 09:37:32

  A ksiundz z kropidłem był?

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • Marysia | 2017-12-07 06:59:28

  145 000 zl zamiast wydac na ten kicz moznaby 1000 rodzin biednych obdarowac paczkami po 145 zl wiec startuje na burmistrza aby ludziom zylo sie lepiej.

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com