cracovia

Tematy

Miasta

Serwisy

Kultura i rozrywka

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Kup prezenty i kolęduj!

06.12.2017

wyświetleń: 350

Oleśnicki BiFK zaprasza na kolejną edycję 2-dniowego Artystycznego Jarmarku Bożonarodzeniowego

9 i 10 grudnia (sobota - niedziela)  w godzinach od 15 do 20 Biblioteka i Forum Kultury zaprasza do sali widowiskowej na dwudniowy ARTYSTYCZNY JARMARK BOŻONARODZENIOWY. Oprócz magicznego, świątecznego klimatu czekać będą na odwiedzających STOISKA REGIONALNYCH ARTYSTÓW I RĘKODZIELNIKÓW. Kolejna, niezwykła okazja, by nabyć oryginalne i unikatowe prezenty dla najbliższych.


W ramach JARMARKU nie zabraknie również świątecznych występów artystycznych.

W sobotę na scenie sali widowiskowej odbędzie się TEATRZYK DLA DZIECI „Jak Mikołaj urwał się z choinki”. Zabawna i żywa opowieść o dwóch elfach, pomocnikach Świętego Mikołaja, które muszą wykonać misję specjalną – sprowadzić z powrotem Mikołaja, który spadł na Ziemię i wszystko zapomniał. W trakcie spełniania misji czeka mnóstwo wyzwań do podołania, którym potrzebna będzie wiara we własne siły i wytrwałość, a także – co jest niejako przesłaniem spektaklu – optymizm. W spektaklu występują aktorzy Teatru Rozrywki Trójkąt oraz duże i małe formy lalkowe. Przedstawienie ubarwia muzyka autorstwa Artura Belinga. Początek o godzinie 17.

Bilety w cenie 15 zł do nabycia w kasie BiFK (ul.Kochanowskiego 4).
 

Drugiego dnia ARTYSTYCZNEGO JARMARKU m.in. rozwiązanie konkursu na „Tradycyjną ozdobę bożonarodzeniową” (godz. 17), a o  godz. 18 koncert kolęd w ramach Oleśnickich Spotkań z Muzyką oraz 70-lecia szkolnictwa muzycznego. Kolędy i pastorałki oraz utwory świąteczne wykonają uczniowie i absolwenci oleśnickich instytucji muzycznych. Kolędujmy wesoło 10 grudnia w sali widowiskowej BiFK.
 

Wystąpią: Agnieszka Ostapowicz – prowadzenie, skrzypce; Izabela Helińska – fortepian; Tomasz Huk – klarnet, śpiew; Jakub Huk – klarnet; Wojciech Kroczak – fortepian, śpiew; Konrad Wojtowicz – obój; Młodzież z Ogniska Muzycznego przygotowana przez dyrektor Małgorzatę Zielińską; Zespół skrzypcowy Szkoły Suzuki „Muzyczny Zakątek” pod Dyrekcją  Anny Mulowskiej-Plaskoty; Zespół Dziecięcy PSM I st im. F. Chopina pod dyrekcją Ewy Stępień-Włuczkowskiej; Chór PSM I st. Im. Fryderyka Chopina w Oleśnicy pod dyrekcją Mirosławy Jury-Żegleń; Oleśnicki Chór Kameralny Appassionata pod dyrekcją Edyty Szostak-Kirzyc; Chór Sinaxis pod dyrekcją Neonili Kuropki         
 

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasie BiFK (ul.Kochanowskiego 4).

W związku ze zbliżającym się okresem Świąt BiFK przygotował również niespodziankę i bożonarodzeniowe warsztaty plastyczne z Ewą Mielczarek, które odbędą się 10 grudnia (niedziela) od godz. 15.30.


 


autor: (OAI)powrót ›

Zobacz także

Burmistrz-elekt się bawi

To była pierwsza zabawa twardogórskich emerytów z nowym burmistrzem Potyrałą..... ...

Śladami książąt oleśnickich

Gimnazjaliści z Jedynki z kostiumową prezentacją w ratuszu, przed sesją. Obejrzyjcie nasze video ...

ReklamaKomentarze

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com