dni ocy

Tematy

Miasta

Serwisy

Wiadomości

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Wnuczek sadysta

05.12.2017

wyświetleń: 851

Aresztowano 23-latka, który od dawna znęcał się psychicznie i fizycznie nad dziadkami.....

W minionym tygodniu oleśniccy policjanci zostali wezwani do jednego z mieszkań, w którym młody, agresywny mężczyzna zdemolował łazienkę swoich dziadków. Policjanci ustalili, że doszło do tego nie po raz pierwszy.

23-latek dopuszczał się szarpania, wyzwisk oraz gróźb wobec swej babci i dziadka. Starsi ludzie, nie chcąc jednak narażać wnuka na konsekwencje prawne, nigdy nie chcieli składać zeznań przeciwko niemu. Tym razem jednak, po namowie interweniujących policjantów, zdecydowali się stawić kres cierpieniu. Sprawca przemocy domowej został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał,  oprócz zarzutu znęcania się nad rodziną, również zarzut kierowania gróźb karalnych oraz zniszczenia mienia. Młodzieniec już wcześniej był karany za różne przestępstwa.

W piątek Sąd Rejonowy w Oleśnicy, przychylając się do wniosku policjantów i prokuratora, tymczasowo aresztował mężczyznę na okres trzech miesięcy.

Za znęcanie się nad bliskimi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.


autor: (OAI)powrót ›

Zobacz także

Policjant bił, bił, bił

...to tytuł reportażu Małgorzaty Pietkiewicz z "Interwencji" w Polsacie. Emisja za nami...

Śmiertelne uderzenie

Z impetem wbili się w mur... Na miejscu zginął 22-letni mieszkaniec gminy Twardogóra ...

ReklamaKomentarze (1)

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com