toyota

Tematy

Miasta

Serwisy

Kultura i rozrywka

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Kino w grudniu

22.11.2017

wyświetleń: 500

W grudniu kino mikołajkowe dla dzieci, „Twój Vincent” i film o ojcu Kolbe

Biblioteka i Forum Kultury w Oleśnicy zaprasza do zapoznania się z grudniowym repertuarem kinowym.

2 grudnia (sobota) odbędą się dwie projekcje.

O godzinie 16 zapraszamy do Kina Mikołajkowego na animację „Królowa Śniegu 3 – Ogień i Lód” - kolejną część przygód Kaja i Gerdy.

O godzinie 18 odbędzie się także projekcja filmu, który zachwycił widzów na całym świecie.  „Twój Vincent” to pierwsza pełnometrażowa animacja malarska.  Każda z 65 000 klatek filmu została ręcznie namalowana, w projekcie wzięło udział 125 zawodowych malarzy z całego świata, którzy świat znany z obrazów mistrza van Gogha ożywili na ekranie.

15 grudnia (piątek) o godzinie 17 w ramach Kina Mikołajkowego zapraszamy najmłodszych widzów na bajkę „O czym szumi las” o przygodach leśnych myszek. O godzinie 19.00 odbędzie się projekcja biograficznego filmu „Dwie korony”, który opowiada historię życia ojca Maksymiliana Kolbe.

Wszystkie projekcje odbywają się w ramach współpracy z Opolskim Kinem Objazdowym. Bilety w cenie 14 zł (ulgowy), 16 zł (normalny) można nabyć poprzez system rezerwacji internetowej Kina OKO. Opisy filmów i link do sprzedaży dostępne są na stronie www.bifk.info w zakładce Kino BiFK. Bilety można tez kupić w dniu projekcji na godzinę przed seansem u pracowników kina.


autor: (OAI)powrót ›

Zobacz także

Gonera wspomina kino Zryw...

Zainwestowałem pieniądze zarobione w „Samowolce”, pomogli mi bracia, wzięliśmy kredyt...

Jańcio Wodnik powrócił do Goszcza

Wczoraj na dziedzińcu pałacu pokazano film „Jańcio Wodnik”. Powstał tu 24 lata temu.....

ReklamaKomentarze

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com