amazon

Tematy

Miasta

Serwisy

Wiadomości

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Eko-gala z Przedszkolem nr 3

16.11.2017

wyświetleń: 1150

Eko-gala z Przedszkolem nr 3

fot. Krzysztof Dziedzic

"Woda źródłem życia" - to hasło konkursu i eko-gali Przedszkola nr 3 w Oleśnicy

W czwartek 16 listopada w miejskiej sali widowiskowej odbyła się proekologiczna gala Przedszkola nr 3, zorganizowana na okoliczność rozstrzygnięcia konkursu plastycznego pod hasłem "Woda źródłem życia". Plon konkursu można obejrzeć na wystawie na parterze sali widowiskowej. Laureaci z oleśnickich przedszkoli i szkół podstawowych zostali poproszeni na scenę wraz z rodzicami. Wicedyrektor Zespołu Oświaty Samorządowej Maria Maciejewska oraz dyrektor Przedszkola nr 3 Elżbieta Kokot wręczyły im dyplomy i nagrody.

A wcześniej na scenie zaprezentowały się przedszkolaki z Przedszkola nr 3 z grupy Misiów pod opieką Urszuli Majdaniuk i z grupy Słoneczek przygotowanych przez Halinę Lisowską i Helenę Chmielarską. Maluchy śpiewały, pląsały i wzięły udział w inscenizacji. Wszystko miało proekologiczną wymowę, a motywem przewodnim była woda. Oprawę muzyczną przygotowała Małgorzata Perwenis.

Dyrektor Urszula Kokot podziękowała za przygotowanie imprezy Urszuli Majdaniuk, Małgorzacie Grzybowskiej i Halinie Lisowskiej. Wzięli w niej udział liczni rodzice i dziadkowie przedszkolaków.

FOTORELACJA

 

 

 


autor: kadpowrót ›

Galeria zobacz całą galerię ›

Zobacz także

Sfinansują wymianę pieców

Radny Paweł Bielański (RdO) informuje o programie dofinansowania wymiany pieców  ...

Sadźmy drzewa, przyjacielu

W Parku nad Stawami, wzdłuż rzeki, powstała Aleja Jesionów. Drzewa posadzili oleśniczanie ...

ReklamaKomentarze

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com