amazon

Tematy

Miasta

Serwisy

Wiadomości

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Czwórka chce sali

15.11.2017

wyświetleń: 901

500 osób podpisało się pod petycję do burmistrza. Chcą wybudowania sali gimnastycznej

Obecna sala gimnastyczna ma niewielkie wymiary i jest stosunkowo niska. (...) Wybudowanie nowej sali spowoduje, że uczniowie będą mogli z niej częściej korzystać - zwiększy się częstotliwość zajęć prowadzonych w sali gimnastycznej" - napisali w swojej petycji zwolennicy wybudowania sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 4 w Oleśnicy.

Petycja jest skierowana do burmistrza Michała Kołacińskiego. Sygnują ją przewodniczący Rady Rodziców i Rady Szkoły. Zerbano 500 podpisów.


autor: (rpr)powrót ›

Zobacz także

GM lada dzień? Czy jednak Volkswagen? [aktualizacj

Czy to General Motors wjedzie do Polski z informacją o nowej montowni. I czy do Oleśnicy? Pan...

Volkswagen ominął lotnisko....

Wicepremier Piechociński przeciął spekulacje. Fabryka Volkswagena będzie. Ale w Poznaniu... ...

ReklamaKomentarze (2)

  • ferdek kiepski | 2017-11-15 20:31:01

    Ojtam po co nam sport i sala...nie lepiej 'kaplicę dla różańca' kurrde?

    zgłoś naruszenie regulaminu ›

  • Oleśniczanka | 2017-11-15 13:46:23

    Nowa sala gimnastyczna w SP4 to konieczność a nie fanaberia. Moje dzieci chodzą do tej szkoły i wiem jak na co dzień wygląda sprawa WF. Dzieci większość roku szkolnego ćwiczą na boisku szkolnym, a gdy pogoda jest niesprzyjająca to różnie... np. korytarz, stołówka szkolna. Jak mamy dbać o usportowienie naszych dzieci w takich warunkach? WF w dzisiejszych czasach jest bardzo ważny, ja osobiście nie zwalniam moich dzieci z lekcji bez ważnej przyczyny. Ale wśród rodziców powstał już taki trend i dzieci nie chodzą na lekcje WF prowadzone w takich warunkach. Panie Burmistrzu trzeba działać! Wysportowane dzieci to zdrowsze dzieci. Zawsze jest mi przykro kiedy przejeżdżam i widzę nowe sale gimnastyczne w gminie Oleśnica. Dlaczego dzieci w SP4 takiej nie mają?

    zgłoś naruszenie regulaminu ›

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com