mediaexpert

Tematy

Miasta

Serwisy

Sport i rekreacja

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Zakupy w sieci z rabatem? Teraz to możliwe!

07.11.2017

wyświetleń: 357

Każdy z nas robi co dzień jakieś zakupy. Kupujemy produkty spożywcze, chemię gospodarczą, ubrania, sprzęt elektroniczny oraz usługi. Podczas zakupów kierujemy się różnymi powodami, które sprawiają, że właśnie dany produkt lub usługę wybieramy. Kluczowym czynnikiem jest zazwyczaj cena. Oto, jak wygodnie i z gwarantowanym rabatem zrobić zakupy w sieci.


Jak najczęściej wyglądają nasze zakupy?

Mogłoby się wydawać, że zakupy to czynność nieskomplikowana. Każdy z nas ma jakieś poglądy na temat sklepów, w których kupuje, np. artykuły spożywcze. Przekonania mamy też odnośnie samych produktów i marek, które wybieramy. Nasze preferencje zależą najczęściej od jakości, ceny towaru i jego dostępności. W czasach, gdy internet zapanował nad wieloma dziedzinami życia, poza sklepami stacjonarnymi, mamy też wiele możliwości dokonywania zakupów on-line. Tworzy się niesamowite pole do popisu w poszukiwaniu najwygodniejszego dla nas sposobu, np. na zakup wymarzonych butów lub pralki, a nawet zrobienia zakupów spożywczych bez wychodzenia z domu. Sklepy prześcigają się w promocjach, które mają przyciągnąć nas do siebie. Problem w tym, że nie zawsze uda nam się skorzystać z rabatu. Przyczyn takiej sytuacji jest wiele. Może być to zawiły regulamin promocji, konieczność spełnienia zbyt wielu warunków, brak dostępności towaru lub nieświadomość istnienia rabatu. Poza sklepami, możemy też szukać zniżek w specjalnych aplikacjach oraz na portalach internetowych. Niestety, może okazać się, że niektóre z tych rabatów nie będą akceptowane przez dany sklep stacjonarny. W obliczu takiej sytuacji, lepiej zrezygnować z marnowania czasu przy półkach sklepowych i poszukać produktu w internecie, gdzie niejednokrotnie możemy nabyć go taniej, a nawet z rabatem, w postaci gwarantowanego cashbacku.


Czym jest cashback i jak to działa?

Cashback możemy definiować na dwa sposoby. Cashbackiem może być wypłata gotówki podczas robienia zakupów w sklepie i płacenia, np. za napój lub chleb. W takiej sytuacji, kiedy znajdujemy się przy kasie i płacimy kartą, możemy poprosić o wypłatę środków w gotówce nawet do 500 zł. Nasze konto zostaje wtedy obciążone za kupiony produkt i wypłatę w gotówce. Pomaga to zaoszczędzić czas, który poświęcilibyśmy na szukanie bankomatu. Cashbackiem jest też zwrot części kwoty, którą wydaliśmy na nasze zakupy. Obrazując to na przykładzie, kupujemy koszulę za 100 zł i nasz bank oraz sklep gwarantują nam 10% cashbacku. W takiej sytuacji, za koszulę płacimy realnie 90 zł, ponieważ wartość zwrotu wynosi 10 zł. Ostatecznie można uznać, że kupiliśmy koszulę z 10% rabatem. Wszystko to pod warunkiem, że nie występuje tutaj żadna prowizja związana ze zwrotem.


Jak zrobić szybko i korzystnie zakupy w sieci? 

W sieci znajdziemy wiele portali internetowych, które zachęcają nas swoją ofertą. Jednak nie każdy z nich posiada w swojej ofercie możliwość uzyskania cashbacku za dokonane zakupy. Inne z kolei posiadają bardzo wąską ofertę, która skupia się tylko na jednej kategorii produktów, np. odzieży, obuwiu lub kosmetykach. Tak jest najczęściej, kiedy przeglądamy sklepy internetowe konkretnej marki. Jeżeli zależy nam na znalezieniu ofert wielu sklepów w jednym miejscu i uzyskaniu korzystnej ceny, która będzie wynikiem cashbacku lub innej promocji, warto zajrzeć na taki portal, jak www.zrabatowani.pl. Znajdziemy tam oferty z ponad 500 sklepów dostępnych w Polsce. Dzięki bogatej ofercie, na pewno znajdziemy coś dla siebie, a dodatkowo - za każde zakupy dokonane przez ten portal - otrzymamy gwarantowany cashback z prowizji, jaką portal otrzymuje za nasze zakupy. To niezwykle proste, szybkie i do tego opłacalne. Ponadto, możemy decydować, czy pieniądze, które otrzymaliśmy przelewamy na nasze konto bankowe, czy też chcemy wesprzeć jedną z fundacji charytatywnych. Dzięki temu nie tylko zakupy, ale również pomaganie innym może stać się łatwe i przyjemne.

 


autor: tekst sponsorowanypowrót ›

Zobacz także

Top 5 wskazówek co do day tradingu

W świecie biznesu często mawia się, że ilu jest inwestorów na rynku, tyle też jest strateg...

Okresowy przegląd domu jednorodzinnego

Bezpieczny i zadbany dom to dom, który należy poddawać okresowym przeglądom. Za brak przeg...

ReklamaKomentarze

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com