toyota

Tematy

Miasta

Serwisy

Wiadomości

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Uciekali skradzionym autem

12.10.2017

wyświetleń: 676

Policjanci zatrzymali po pościgu 19-latka, kierującego skradzionym fordem. Ukradł in też paliwo...

Sycowscy policjanci otrzymali zgłoszenie z jednej ze stacji benzynowych o dokonaniu kradzieży paliwa. Mężczyzna zatankował paliwo do pojazdu i, nie płacąc, odjechał.

Policjanci pojawili się na stacji i usiłowali zatrzymać auto. Ale 19-letni kierujący, pomimo wydawanych sygnałów świetlnych i dźwiękowych przez oznakowany radiowóz, nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Sycowscy policjanci podjęli pościg, do którego włączyli się również funkcjonariusze z Twardogóry i Oleśnicy.

Zatrzymanie pojazdu nastąpiło na terenie kompleksu leśnego pomiędzy Ostrowiną a Brzezinka. Pojazdem poruszali się trzej 19-latkowie z terenu powiatu brzeskiego i oławskiego.

Policjanci ustalili, że ford, którym się poruszali, pochodził z kradzieży, która miała miejsce na terenie sąsiedniego województwa.

Oleśniccy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej przeprowadzili szczegółowe czynności, które zakończyły się zarzutem dla kierującego za niewykonanie polecenia do zatrzymania pojazdu, które od niedawna stanowi zapis w Kodeksie karnym. Za to przestępstwo grozi do 5 lat wiezienia.

Swoje czynności wykonują policjanci z jednostki sąsiedniego województwa. Sprawdzją, w jakich okolicznościach doszło do kradzieży pojazdu i czy dokonał tego zatrzymany 19-latek.


autor: (OAI)powrót ›

Zobacz także

Policjant bił, bił, bił

...to tytuł reportażu Małgorzaty Pietkiewicz z "Interwencji" w Polsacie. Emisja za nami...

Śmiertelne uderzenie

Z impetem wbili się w mur... Na miejscu zginął 22-letni mieszkaniec gminy Twardogóra ...

ReklamaKomentarze

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com