cracovia

Tematy

Miasta

Serwisy

Kultura i rozrywka

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Skandynawia na fotografiach

10.10.2017

wyświetleń: 311

Kiedy Bóg ją tworzył, wrzucił do Bałtyku garść najpiękniejszych składników przyrody.....

Biblioteka i Forum Kultury w Oleśnicy zaprasza do obejrzenia wystawy fotografii Jacka Kudaja „Bornholm”. Wystawę można obejrzeć do końca października w Bibliotece „Pod Pegazem”.

Jacek Kudaj zajmuje się realizacją filmów i profesjonalną fotografią. W ciągu kilku ostatnich lat brał udział w wielu zbiorowych i indywidualnych wystawach fotograficznych, zarówno w Polsce, jak i w Europie. Jego zdjęcia można zobaczyć w wielu krajowych czasopismach oraz w prywatnych kolekcjach fotografii artystycznej.

Często podróżuje po świecie, obserwując przy pomocy aparatu ciekawe zdarzenia, nietypowe sytuacje i poznając przy tym wielu wspaniałych ludzi. W swoich zdjęciach stara się odkrywać unikalne perspektywy, kąty i obserwuje, jak naturalne światło wpływa na nastrój i piękno otaczającego nas świata.

,,Kiedy Bóg tworzył Skandynawię, wrzucił do Bałtyku garść najpiękniejszych składników przyrody: dzikie skały, spienione morze, najdrobniejszy piasek, malownicze krajobrazy i najpiękniejsze lasy. Tak powstał Bornholm”.

 


autor: (OAI)powrót ›

Zobacz także

Mural w bibliotece

Oleśnicki artysta Marek Wałęga stworzył ścienne malowidło w klatce schodowej biblioteki  ...

Barszczykowie fotografują

Tata i syn mają wspólną pasję - biorą aprata fotograficzny i idą do lasu. Jednym słowem - ...

ReklamaKomentarze

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com