toyota

Tematy

Miasta

Serwisy

Kultura i rozrywka

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Aktorskie przetarcie

09.10.2017

wyświetleń: 269

BiFK zaprasza młodzież w wieku od 15 lat na warsztaty aktorskie. Będą odbywały się w środy...

Bezpłatne warsztaty prowadzone będą przez aktorkę Annę Rakowską i mają na celu zbudowanie młodzieżowego zespołu teatralnego, wyposażonego w solidne podstawy warsztatu aktorskiego, gotowego w przyszłości stworzyć stały repertuar spektakli teatralnych i prezentować go także poza naszym miastem.

Anna Rakowska jest aktorką,  absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie, Filia we Wrocławiu.  Obecnie współtworzy Teatr Strefa Otwarta we Wrocławiu. Jest laureatką wielu nagród teatralnych, w tym Grand Prix oraz Nagrody Publiczności na Festiwalu Monodramów MONOART w Oleśnicy za spektakl „Woman Power czyli św. Hildegarda z Bingen” w reż. Doroty Bielskiej. Od siedmiu lat jest instruktorem teatralnym. Prowadzi zajęcia teatralne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Współpracuje z Centrum Kultury w Świętej Katarzynie, Wrocławskim Klubem Pod Kolumnami oraz Domem Kultury Śródmieście we Wrocławiu jako instruktor teatralny.

Wszystkich chętnych zapraszamy 11 października o godz. 16 do sali widowiskowej BiFK. Zaczniemy monodramem Anny Rakowskiej „Salome” w reżyserii Pawła Pawlika. W przerwie po spektaklu odbędą się zapisy, a potem godzinne warsztaty otwarte dla zainteresowanych – zachęcają organizatorzy.

Więcej szczegółów na temat warsztatów na stronie www.bifk.info.


autor: (OAI)powrót ›

Zobacz także

Czy pan chrapie po bzykaniu?

"Panie Robercie, ma pan jakiś problem z ptaszkiem?” - zapytała aktorka pana Roberta ...

Mądrość nie oznacza inteligencji

Gagi, błazeńskie przejaskrawienia i zaskakujące zwroty akcji wywoływały żywiołowy śmiech widowni ...

ReklamaKomentarze

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com