amazon

Tematy

Miasta

Serwisy

Kultura i rozrywka

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Akcesoria kosmetyczne

30.08.2017

wyświetleń: 450

Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy, z jak wielu rzeczy korzysta podczas dbania o ciało i wygląd.....

Pielęgnacja ciała wymaga oczywiście odpowiednich kosmetyków, czasem umiejętności, ale również dodatkowych akcesoriów. Być może część z Was nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, z jak wielu rzeczy korzysta podczas dbania o swoje ciało i wygląd. Aktualnie nie ma chyba zabiegu pielęgnacyjnego, który wykonujemy bez akcesoriów.

Prosty przykład: grzebienie do włosów i szczotki – niemal każda kobieta ma przynajmniej jedno z wymienionych. Analogicznie - suszarka do włosów lub wałki czy papiloty – nie będzie przesadą stwierdzenie, że przynajmniej jedno z tych akcesoriów, każda kobieta posiada w swojej łazience. Nawet bardzo popularne fryzury zwane “artystyczny nieład”, są w rzeczywistości w pełni zaplanowaną kreacją, powstałą z pomocą pianki do stylizacji, wsuwek, gumek i oczywiście utrwalającego lakieru do włosów.

Lustereczko, powiedz przecie...

Makijaż bez lusterka – czy są wśród nas tak odważne kobiety? Być może, ale zdecydowana większość woli zweryfikować swój wygląd przed wyjściem. Lusterka do makijażu nie może zabraknąć (sprawdź ofertę Kontigo). Jest ono tak niezbędne, jak mydło do mycia rąk. Bez niego po prostu się nie uda. Popularne są lusterka, które z jednej strony pokazują odbicie zwykłe, a z drugiej powiększone. Ułatwiają malowanie drobnych elementów make-upu, ale konieczne do tego jest jeszcze dobre światło, najlepiej dzienne. A dla osób, które nie mają z tym tak łatwo, rozwiązaniem są lusterka z wbudowanym oświetleniem ledowym. Z taką pomocą, perfekcyjny makijaż może powstać niemal w każdym miejscu, nawet tym najbardziej odciętym od dobrego oświetlenia.


Ułatwienie w podróży

Wyjazd na wczasy czy w delegację wiąże się z koniecznością zabrania ze sobą podstawowych kosmetyków do higieny i makijażu. Jednak co zrobić, jeśli w ostatnim czasie uzupełniałaś kosmetyczne zakupy i sprawiłaś sobie ulubiony płyn do kąpieli o pojemności 1,5 litra? Pojawia się wówczas dylemat - najnowsze szpilki czy płyn do kąpieli? Zapakuj jedno i drugie! Wystarczy zaopatrzyć się w podróżne pojemniki na kosmetyki (https://kontigo.com.pl/akcesoria/akcesoria-podrozne.html) i nalać do nich ulubiony szampon, odżywkę czy żel pod prysznic. Są małe i poręczne, nie zajmują dużo miejsca w torbie podróżnej. Rozwiązanie jest idealne dla osób szczególnie często podróżujących, ale świetnie sprawdzi się również przy okazji jednorazowego wyjazdu. Do tego, odpowiednio pojemna kosmetyczka i możemy ruszać w poszukiwaniu przygód raźnym krokiem.


Jeżeli preferujesz klasyczne formy depilacji, nie musisz też martwić się o konieczność pakowania dużej pianki czy żelu. Jednorazowa maszynka do golenia i pianka lub żel w mini wersji podróżnej, do tego mała porcja balsamu i Twoje nogi wracają do formy. Nie możesz też zapominać o pielęgnacji pięt. Pumeksy w połączeniu ze specjalistycznym kremem, zadbają o gładkość pięt, a nożyczki i obcinaczki pomogą w pielęgnacji paznokci. Wszystkie te produkty, to podstawowe akcesoria do pedicure. Dla naszej wygody, w drogeriach można zakupić kompletne zestawy do pielęgnacji paznokci w małych, poręcznych zestawach z eleganckim etui. Są na tyle małe, że z powodzeniem mieszczą się w damskiej torebce lub w torbie podróżnej. Jak widać, w każdym aspekcie pielęgnacji naszego ciała, możemy korzystać z różnych akcesoriów, co dla każdej z nas stanowi niemałe ułatwienie.

 


autor: tekst sponsorowanypowrót ›

Zobacz także

Burmistrz-elekt się bawi

To była pierwsza zabawa twardogórskich emerytów z nowym burmistrzem Potyrałą..... ...

Śladami książąt oleśnickich

Gimnazjaliści z Jedynki z kostiumową prezentacją w ratuszu, przed sesją. Obejrzyjcie nasze video ...

ReklamaKomentarze

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com