amazon

Tematy

Miasta

Serwisy

Wideo

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

100 kilometrów pomocy

29.08.2017

wyświetleń: 862

100-kilometrowy bieg zadedykował ośmiomiesięcznej oleśniczance Michalince Cieślikiewicz.....

"Kochani, wielu z was zna mnie jako oleśnickiego biegacza. Bieganie to moja wielka pasja, która daje mi siłę i motywację, by każdego dnia być coraz lepszym. 9 września zmierzę się z największym biegowym wyzwaniem swojego życia – ultramaratonem górskim w Krynicy, odbywającym się na dystansie 100 km. Jest to dla mnie bardzo ważna chwila, do której doprowadził mnie dwuletni okres przygotowań.

Chciałbym zainicjować tym biegiem akcję „Bieganie = Pomaganie” i tym samym dedykować bieg ośmiomiesięcznej oleśniczance Michalince Cieślikiewicz, która urodziła się w ciężkiej zamartwicy oraz z bardzo rzadką chorobą genetyczną zespołem Schaaf-Younga.

Michalinka to wspaniała dziewczynka, która wykazuje niezwykłą chęć życia, wymaga jednak kosztownej rehabilitacji i opieki wielu specjalistów. Wydatki są na tyle duże, że przekraczają możliwości rodziny.

Zapraszam serdecznie przyjaciół, koleżanki i kolegów oraz wszystkich ludzi dobrej woli do przyłączenia się i udziału w akcji. Każdy z was może wspomóc akcję poprzez udostępnienie tego posta oraz dowolną wpłatę najmniejszej nawet kwoty na leczenie i rehabilitację dziewczynki.

Razem możemy osiągnąć coś wspaniałego. bo przecież ,,Pomaganie jest fajne!”.

Film nagral Dariusz Karczyński.


autor: (rpr)powrót ›

Zobacz także

Top 5 wskazówek co do day tradingu

W świecie biznesu często mawia się, że ilu jest inwestorów na rynku, tyle też jest strateg...

Okresowy przegląd domu jednorodzinnego

Bezpieczny i zadbany dom to dom, który należy poddawać okresowym przeglądom. Za brak przeg...

ReklamaKomentarze

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com