cracovia

Tematy

Miasta

Serwisy

Wiadomości

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Nielegalne automaty

09.08.2017

wyświetleń: 551

Policja zabezpieczyła 7 nielegalnych automatów o niskich wygranych

W wyniku prowadzonych skutecznie działań rozpoznawczych policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy wspólnie z funkcjonariuszami Dolnośląskiego Urzędu Celno-Skarbowego dokonali kolejnych zabezpieczeń nielegalnych urządzeń do gier na automatach o niskich wygranych.

Na terenie Sycowa w jednym z lokali ujawniono 7 automatów. Zostały one zabezpieczone przez funkcjonariuszy Urzędu Celno-Skarbowego, którzy będą prowadzili dalsze czynności wyjaśniające w tej sprawie.

Od początku roku oleśniccy policjanci, prowadząc zintensyfikowane działania na terenie powiatu oleśnickiego, doprowadzili do zabezpieczenia kilkudziesięciu nielegalnych urządzeń.

Zgodnie z kodeksem karno-skarbowym za organizowanie gier hazardowych wbrew przepisom grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

 


autor: (OAI)powrót ›

Zobacz także

Policjant bił, bił, bił

...to tytuł reportażu Małgorzaty Pietkiewicz z "Interwencji" w Polsacie. Emisja za nami...

Śmiertelne uderzenie

Z impetem wbili się w mur... Na miejscu zginął 22-letni mieszkaniec gminy Twardogóra ...

ReklamaKomentarze (1)

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com