cracovia

Tematy

Miasta

Serwisy

Wiadomości

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

NASZ NEWS Prokuratura: To nie ojciec

08.08.2017

wyświetleń: 3742

NASZ NEWS Prokuratura: To nie ojciec

fot. Aleksander Białoskórski

Krąży plotka, że ciągnik, który uderzył chłopca, prowadził ojciec. Co na to Prokuratura?.....

W Sycowie od wczoraj z ust do ust podawana jest informacja, że za kierownicą ciągnika - którego przyczepa uderzyła 4-letniego Kacpra B., a ten w wyniku obrażeń zmarł - miał siedzieć ojciec chłopca. Plotka niesie też, że był pod wpływem alkoholu.

Dementujemy to.

W Prokuraturze Rejonowej w Oleśnicy potwierdziliśmy po pierwsze podaną przez nas wczoraj informację, że wszystkie osoby pracujące w polu byly trzeźwe. Po drugie, na pytanie, czy za kierownicą ciągnika siedział ojciec zmarłego, usłyszeliśmy stanowcze "nie" od zastępczyni prokurator rejonowej.

A kto prowadził ciągnik? To w dalszym ciągu jest przedmiotem dochodzenia. Nadzór nad nim przejęła Prokuratura Okręgowa we Wrocławiu. Na razie nikomu nie postawiono zarzutów, a dochodzenie jest "w sprawie". Ustalono, że chłopca przejechała przyczepa. Dodajmy, że w tym czasie w polu pracowały dwa ciągniki. Kierowcy ciągnika, po jego ustaleniu, będzie groziło od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności za nieumyślne spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym. 

O wypadku napisaliśmy tutaj


autor: (rpr)powrót ›

Zobacz także

Policjant bił, bił, bił

...to tytuł reportażu Małgorzaty Pietkiewicz z "Interwencji" w Polsacie. Emisja za nami...

Śmiertelne uderzenie

Z impetem wbili się w mur... Na miejscu zginął 22-letni mieszkaniec gminy Twardogóra ...

ReklamaKomentarze (5)

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com