cracovia

Tematy

Miasta

Serwisy

Wiadomości

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Śmierć czterolatka

07.08.2017

wyświetleń: 4952

Śmierć czterolatka

fot. Aleksander Białoskórski

Śmierć czterolatka

fot. Aleksander Białoskórski

Śmierć czterolatka

fot. Aleksander Białoskórski

W okolicy oczyszczalni znaleziono chłopca z ranami głowy. Niestety, nie udało się go uratować

W Sycowie, w okolicy ulicy Komorowskiej, za oczyszczalnią ścieków, o godz. 18.51 znaleziono dziecko z ciężkimi obrażeniami głowy. Chłopiec był nieprzytomny. Na miejscu pierwsi byli strażacy (dwa zastępy) i policjanci. Strażacy reanimowali chłopca, oczekując na przyjazd zespołu ratowniczo-medycznego. Na polu wylądował o godz. 19.20 śmigłowiec LPR - niestety, odleciał pusty, bo mimo wysiłków ratowników około godziny 20 lekarz stwierdził zgon. Trwająca 40 minut reanimacja okazała się bezskuteczna. Dodajmy, że o godz. 19.36 przyjechał zespół ratownictwa medycznego.

Cztroletni Kacper B. miał się bawić późnym popołudniem na podwórku. W pewnym momencie zniknął. Odnaleziono go z pokiereszowaną głową i innymi obrażeniami na drodze przy polu należącym do mieszkańca Sycowa. Czy uderzyła go przyczepa przejeżdżającego ciągnika rolniczego? Kto siedział za jego kierownicą?

Na te pytanie odpowie śledztwo. Na miejscu jest już prokurator. Wszyscy pracujący w polu zostali przebadani na zawartość alkoholu - byli trzeźwi. Ciało zmarłego trafi na sekcję.

NAJNOWSZE USTALENIA


autor: (OAI)powrót ›

Zobacz także

Policjant bił, bił, bił

...to tytuł reportażu Małgorzaty Pietkiewicz z "Interwencji" w Polsacie. Emisja za nami...

Śmiertelne uderzenie

Z impetem wbili się w mur... Na miejscu zginął 22-letni mieszkaniec gminy Twardogóra ...

ReklamaKomentarze (15)

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com