cracovia

Tematy

Miasta

Serwisy

Kultura i rozrywka

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Kreatywnie pozytywni

06.08.2017

wyświetleń: 485

Kreatywnie pozytywni

fot. Zbigniew Nowak

Biblioteka i Forum Kultury w Oleśnicy zaprosiła na wernisaż wystawy ,,Pozytywni-Kreatywni” 

Wystawa jest jednym z efektów udziału Biblioteki i Forum Kultury w Oleśnicy w pilotażowym projekcie Towarzystwa Inicjatyw Twórczych „ę”.
 
Na międzypokoleniowej wystawie zobaczyliśmy prace dzieci stworzone w ramach zajęć plastycznych BiFK Oleśnica oraz uczestniczek zajęć plastycznych Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wszystkie zainspirowane pracami współczesnych artystów – Maurycego Gomulickiego, Przemysława Mateckiego, Rafała Dominika oraz Tymka Borowskiego. Warsztaty plastyczne oraz wystawa przygotowane zostały we współpracy z Ewą Mielczarek z Pracowni Artystycznej Studio D’Arte.
 
Podczas wystawy oficjalnie zaprezentowano również scenariusz „Zrób to sam – Sztuka z pomysłem”, który powstał w ramach projektu w oparciu o działania BiFK i przeprowadzone w Oleśnicy warsztaty z „Latającymi Socjologami i Animatorami” Towarzystwa „ę” – Katarzyną Walą oraz Adamem Kadenaci.

FOTORELACJA


autor: (OAI)powrót ›

Galeria zobacz całą galerię ›

Zobacz także

Mural w bibliotece

Oleśnicki artysta Marek Wałęga stworzył ścienne malowidło w klatce schodowej biblioteki  ...

Barszczykowie fotografują

Tata i syn mają wspólną pasję - biorą aprata fotograficzny i idą do lasu. Jednym słowem - ...

ReklamaKomentarze

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com