cracovia

Tematy

Miasta

Serwisy

Sport i rekreacja

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Mila pełna piwa

27.07.2017

wyświetleń: 451

"Piwna Mila z Miedziobrodym" - to nietypowa impreza biegowa w lesie pod Kijowicami.....

"Piwna Mila z Miedziobrodym"  odbędzie się 29 lipca niedaleko startu wiosennej edycji CPR w kijowickim lesie! Po biegu ognisko i integracja. Limit uczestników to 50 osób" - informuje ogranizator. Będzie walka z trasą i... piwem.

Oto wpis organizatora sprzed 3 godzin:

"Zapisy zamykam jutro wieczorem (piątek około 23); nie będzie możliwości dopisać się w sobotę! Z powodów logistycznych nie będę brał piwa ,,na zapas” - tylko na tylu ludzi, ilu się zapisze do jutra wieczorem. Nie będzie taryfy ulgowej dla nikogo. Razem ze mną zapisało się 18 osób. Nie mam parcia na zapełnienie całej listy, im mniej ludzi tym mniej dołożę do interesu, taka prawda. Nie mniej jednak limitu nie zmniejszam i dalej wynosi 50 osób. Pomiar czasu będzie ręczny. Nie zostawiajcie rozstrzygnięcia biegu na ostatnich metrach. Liczy się czas, a nie to, czy jesteś pierwszy, czy ostatni w swojej grupie. Ciśniemy na maksa od pierwszych łyków!".
 

 

 


autor: (OAI)powrót ›

Zobacz także

NASZ NEWS: Dyrektor został sekretarzem

Dziś wybrano sekretarza generalnego Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Został nim Paweł Olszańsk...

Jak biegali nocą?

Za nami nocny bieg w Oleśnicy. Zawodnicy z różnych stron Polski walczyli w Noc Kupały ... ...

ReklamaKomentarze

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com