toyota

Tematy

Miasta

Serwisy

Kultura i rozrywka

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Wieczór z historią. Noc przebaczenia. A w dzień?

27.05.2017

wyświetleń: 585

BiFK zaprasza na trzy wydarzenia. Jedno ucieszy tych zalegających ze zwrotem książek!
 
Kolejne „Spotkanie z Historią” w Oleśnicy 
 
Zapraszamy 30 maja o godz. 17.30 do Oleśnickiego Domu Spotkań z Historią na kolejne spotkanie z cyklu „Spotkania z Historią”.
Spotkanie dotyczy „Dziejów szkolnictwa w powiecie oleśnickim od zarania dziejów po współczesność”. Spotkanie poprowadzi Zdzisław Nowakowski, jego gośćmi będą Marek Bińkowski, Anna Mysiara, Danuta Kasprowicz, Katarzyna Hawryluk, Czesław Kowalczyk oraz Janusz Witt.
 
Wstęp wolny. 
 
Noc Bibliotek - harmonogram wydarzeń
 
Zapraszamy 3 czerwca w godzinach 18.00-24.00 do Biblioteki Centralnej przy ul. Reja 10 na Noc Bibliotek. W programie wydarzenia m.in. 
godz. 18.00-24.00 – gratka dla poszukiwaczy „białych kruków” – Giełda Książki 
godz. 18.00-24.00 – Noc Przebaczenia, w trakcie której Czytelnicy mogą oddać przetrzymane książki i uzyskać umorzenie kar
o godz. 20.00, 21.00 i 22.00 – zwiedzanie z pracownikiem miejsc na co dzień niedostępnych dla Czytelników
godz. 22.30 – koncert piosenki literackiej Jarosława Chojnackiego (bezpłatne wejściówki do odbioru w Bibliotece przy ul. Reja 10 i w sali widowiskowej BiFK przy ul. Kochanowskiego 4).
 
W dniu 3 czerwca Biblioteka przy ul. Reja 10 czynna jest wyłącznie w godzinach 18.00-24.00. Natomiast w godzinach 9.00-16.00 czynna będzie Biblioteka „Pod Pegazem”.
 
Na Giełdę Książki zapraszamy także 5 czerwca (poniedziałek) w godzinach 9.00-17.00.
 
Spotkanie autorskie z Sergiuszem Pinkwartem
 
Zapraszamy 8 czerwca o godzinie 10.30 do Biblioteki „Pod Sową” przy ul. Reja 10 na spotkanie autorskie z Sergiuszem Pinkwartem – autorem książek dla dzieci i dorosłych, muzykiem i dziennikarzem.
 
Spotkanie odbędzie się w ramach akcji XIV Dolnośląskie spotkania pisarzy z młodymi czytelnikami „Z KSIĄŻKĄ NA WALIZKACH” A to historia!
 
W 2017 r. „walizkowej” podróży po Dolnym Śląsku będzie towarzyszyła książka historyczna. Wydawnictwo Literatura oraz Wydawnictwo Akapit Press przygotowały z tej okazji sporo nowości książkowych na ten temat.
Spotkania w ramach projektu rozpoczną się we Wrocławiu w dniu 7 czerwca 2017 r. Następnie w dniach 8-9 czerwca odbędzie się około 50 spotkań na Dolnym Śląsku, a Wielki Finał  w sobotę 10 czerwca w Wołowie. Finał przygotowuje Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Wołowie.
 
Wstęp wolny.

autor: (OAI)powrót ›

Zobacz także

Książka o niezapomnianym lekarzu [AKTUALIZACJA]

Jego serce zostało w Sycowie -  to tytuł książki o niezapomnianym Julianie Jakimowiczu ...

Sesja z książkami

Oleśniccy bibliotekarze w oryginalny sposób uczcili Światowy Dzień Książki i Praw Autorski...

ReklamaKomentarze

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com