mazda

Tematy

Miasta

Serwisy

Wiadomości

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Bomba wybuchnie, jak kibiców nie wypuścicie!

15.05.2017

wyświetleń: 809

Zadzwonił na komendę policji w Oleśnicy - zagroził wybuchem bomby we wrocławskim sądzie....

Do sądu trafił właśnie akt oskarżenia. Sprawa zaczęła się od telefonów do komend powiatowych policji w Oleśnicy i Oławie oraz do Okręgowej Rady Adwokackiej we Wrocławiu.

Anonimowy rozmówca powiedział, że do sądu wniesiono ładunek odpalany elektronicznie. I zagroził, że dojdzie do jego odpalenia, jesli  „sędzina nie odstąpi od stosowania środków izolacyjnych wobec kibiców Śląska”. Wspomniał o oblaniu jej żrącą substancją.

Groźbę skojarzono z trwającym wówczas, w roku 2014, procesem 22 osób oskarżonych o udział we wrocławskiej wojnie gangów. Część z nich była w areszcie. Ten proces zakończył się ich skazaniem przed kilkoma miesiącami.

Policja ustaliła, że autorem aninimowych gróźb telefonicznych był 38-letni dziś Grzegorz B., właściel firmy transportowej z Sosnowca. Nie przyznaje się on do winy. "W swoich wyjaśnieniach wskazuje, że nie miał motywu. Faktycznie, prokuratura nie znalazła powiązań tego mężczyzny z kibicami Śląska ani z oskarżonymi gangsterami, których można by kojarzyć ze środowiskiem kibicowskim" - napisała Wrocławska.


autor: (OAI) , źródło: .gazetawroclawska.plpowrót ›

Zobacz także

Policjant bił, bił, bił

...to tytuł reportażu Małgorzaty Pietkiewicz z "Interwencji" w Polsacie. Emisja za nami...

Śmiertelne uderzenie

Z impetem wbili się w mur... Na miejscu zginął 22-letni mieszkaniec gminy Twardogóra ...

ReklamaKomentarze

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com