Tematy

Miasta

Serwisy

Sport i rekreacja

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Porównaj lokaty i wyszukaj najlepszą z Rankomat

11.05.2017

wyświetleń: 469

Aktualne oprocentowanie lokat nie pozwala się wzbogacić. Mimo wszystko niemal 30 proc. Polaków wybiera tę formę gromadzenia oszczędności. Jeśli i ty przymierzasz się do założenia lokaty, porównaj dostępne opcje za pomocą porównywarki internetowej. Szybko i bez konieczności wychodzenia z domu otrzymasz wiarygodne zestawienie najkorzystniejszych ofert.

Niskie oprocentowanie lokat, choć nie zachęca do oszczędzania, nie jest żadną przeszkodą. Dla wielu osób liczy się przede wszystkim gwarancja kapitału oraz pewność zysków, czego nie można powiedzieć np. o inwestowaniu w akcje. Decydując się na oszczędzanie na lokacie, warto jednak wybrać najlepszą ofertę – taką, dzięki której będzie można zyskać jak najwięcej.


Porównanie lokat to podstawa

Zestawienie dostępnych ofert lokat i ich porównanie to fundament pozwalający na podjęcie dobrej decyzji. Dlatego warto wykorzystać potencjał, jaki drzemie w internetowych narzędziach finansowych, takich jak porównywarka Rankomat. Dzięki temu dotrzesz do atrakcyjnych ofert, tj. najwyżej oprocentowanych produktów bankowych, co przełoży się na większy zysk. Unikniesz przy tym np. pułapki związanej z koniecznością założenia rachunku bankowego, itp.


Porównywarka jak doradca finansowy

Porównanie lokat bankowych na finanse.rankomat.pl z powodzeniem może zastąpić spotkanie z doradcą finansowym. Wystarczy przefiltrować dostępne oferty pod kątem swoich wymagań, by uzyskać informację zwrotną o lokatach idealnie wpisujących się w potrzeby i oczekiwania.

Wystarczy podać kwotę do ulokowania oraz określić maksymalny okres lokaty. Można także wybrać opcję "bez zakładania konta" (wykluczone zostaną oferty wymagające założenia rachunku bankowego) oraz "dostępne online" (zaprezentowane zostaną wyłącznie oferty dostępne przez internet), a także wykluczyć z listy kilka banków – chodzi o to, by zawęzić wyniki wyszukiwania. Po kliknięciu, otrzymasz informację zwrotną o lokatach wpisujących się w kryteria.


Skorzystaj z aktualnego rankingu

Wybierając lokatę z porównywarką internetową, można również skorzystać z aktualnego rankingu. Oferty porównywane są pod kątem oprocentowania lub zysków, co pozwala dotrzeć do najkorzystniejszej oferty.

Sugerując się tym rankingiem lokat, najlepszą propozycję przedstawiają: Plus Bank (Lokata na start), Alior Bank (Lokata Standardowa), Nest Bank (Nest Lokata Witaj) oraz Idea Bank (Lokata Happy). Wszystkie produkty to lokaty z oprocentowaniem na poziomie 4% w skali roku.

Czy już wiesz, jak ważne jest porównywanie lokat przed zdeponowaniem środków? Zestaw więc konkretne oferty i wybierz opcję idealną dla ciebie.

 


, źródło: tekst sponsorowanypowrót ›

Zobacz także

Top 5 wskazówek co do day tradingu

W świecie biznesu często mawia się, że ilu jest inwestorów na rynku, tyle też jest strateg...

Okresowy przegląd domu jednorodzinnego

Bezpieczny i zadbany dom to dom, który należy poddawać okresowym przeglądom. Za brak przeg...

ReklamaKomentarze

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com