Tematy

Miasta

Serwisy

Kultura i rozrywka

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Bracia z Hipnotykiem

27.04.2017

wyświetleń: 381

Sporą dawkę solidnego rocka i bluesa zapewnią publiczności 13 maja dwie oleśnickie kapele.....

To ma być klimatyczny koncert, pełen rock and rolla i oldschoolowej gitarowej energii. Sporą dawkę solidnego rocka i bluesa zapewnią dwie oleśnickie kapele. Wieczór rozpocznie Hipnotyk, a następnie na scenie pojawią się Blackberry Brothers.

- Wyjątkowość tego wydarzenia polega na tym, że koncert odbędzie się na pełnym uroku, bardzo dobrze wszystkim znanym "sputnikowym" tarasie. Ponadto szykujemy kilka niespodzianek i miejmy nadzieję, że wszystko się uda. W razie kiepskiej pogody koncert odbędzie się wewnątrz lokalu - mówi Jakub Jezyna, lider Blackberry Brothers.

Bilety w cenie 10 zł będą do kupienia przed koncertem. Start 13 maja o godz. 19.

Zespół Blackberry Brothers powstał wiosną 2015 roku. Od tej pory trwa nieustanna, konsekwentna i pełna muzyki droga.
Ich muzyka, to z jednej strony ukłon w stronę największych mistrzów rocka i bluesa lat 60-tych i 70-tych, z drugiej silne osadzenie twórczości we współczesnej, głównie amerykańskiej muzyce blues-rockowej. Wszystkim, którzy wieszczą po nie wiadomo już który raz rychłą i nieodwracalną śmierć rock and rolla zespół udowadnia jak bardzo są w błędzie.

Mimo krótkiego stażu, grupie udało pokazać się w różnych częściach kraju. W 2015 r. Blackberry Brothers zostali finalistami takich festiwali jak Muzyczna Jesień w Grodkowie (jeden z najstarszych konkursów muzycznych w Polsce) oraz Rock na plaży w Tychach. Rok 2016 to już koncerty i liczne wyróżnienia. Ponownie Rock na plaży w Tychach, Wszyscy Śpiewamy na Rockowo w Ostrowie Wielkopolskim, najlepszy wokal Bluesroads Festival Kraków dla Mateusza, 3 miejsce na festiwalu Muzyczna Jesień w Grodkowie. Zespół ma za sobą także profesjonalną sesje nagraniową w Vintage Records, gdzie powstało ich pierwsze profesjonalne demo.


Miłość do muzyki jest nieposkromiona, dlatego właśnie z uporem maniaka, z ciarkami na plecach trio Hipnotyk tworzy utwory płynące z serca i wykluwające się w lekko spaczonych Starym Rockiem umysłach.

Dobór osób w zespole jest nieprzypadkowy Zeppelin ( kiedyś Fit to Eat ) , Wiano (Inner Black) dłuuuugo czekali na Dudka - basistę z krwi i kości, starego druha, który był brakującym elementem układanki. W wyniku splotu wielu wydarzeń na drodze zespołu pojawia się Jaro, przejmując rolę basisty.

Możecie spodziewać się sporego miksu w naszym repertuarze, zagramy ostro i delikatnie ale mamy nadzieję, że pięknie – napisali o sobie.


autor: (OAI)powrót ›

Zobacz także

Zdzichu Janiak z Budką na scenie

Znów gra na scenie przeboje, w których nagrywaniu na płyty kiedyś uczestniczył ...

Kościół rozśpiewany

Na wspomnienie świętej Cecylli odbyła się I Goszczańska Cecyliada. Zaśpiewało 50 uczniów ...

ReklamaKomentarze

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com