amazon

Tematy

Miasta

Serwisy

Kultura i rozrywka

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Nic nie gra, czyli komedia

11.04.2017

wyświetleń: 567

„Nic nie gra” w Bibliotece i Forum Kultury. Teatr Komedia znów w Oleśnicy....

Biblioteka i Forum Kultury w Oleśnicy zaprasza na najnowszy spektakl Teatru Komedia z Wrocławia „Nic nie gra”, który odbędzie się 26 maja (piątek) o godzinie 19 w sali widowiskowej BiFK przy ul. Kochanowskiego 4.

Spektakle Teatru Komedia to zawsze świetna rozrywka w najlepszym wydaniu. W sam raz na Dzień Matki. Bilet do teatru to zawsze dobry pomysł na prezent!

Sztuka opowiada o amatorskim zespole teatralnym jednej z politechnik próbującym zrealizować premierę przedwojennego dreszczowca. Mimo usilnych starań zespołu, przedstawienie, z powodu przeróżnych, zabawnych kłopotów technicznych, nie przebiega w zamierzony sposób. Im bardziej wykonawcy starają się te problemy ominąć tym stają się one coraz większe, aż do niespodziewanego zakończenia. Połączenie kryminału Agaty Christie z kabaretem „Monty Python”. Angielski humor w najlepszym, najczystszym wydaniu.

Oryginalna sztuka H. Lewisa, J. Sayera, H. Shieldsa „The Play That Goes Wrong” została uznana za najlepszą komedię na londyńskim West Endzie, otrzymała prestiżową nagrodę Laurence Olivier Award.

Autorką polskiego przekładu sztuki jest Elżbieta Woźniak, „Nic nie gra” wyreżyserował Paweł Okoński, scenografię przygotował Wojciech Stefaniak, a kostiumy: Zofia de Ines. W obsadzie spektaklu grają: Agnieszka Wielgosz/Marzena Kopczyńska, Rafał Kwietniewski, Tomasz Lulek, Paweł Okoński/Mirosław Kropielnicki, Kinga Zabokrzycka, Marian Czerski/Radek Kasiukiewicz, Jerzy Mularczyk.

Bilety w cenie 60 zł można nabyć w kasie Sali widowiskowej od 12 kwietnia w godz. 16 - 18. W pozostałe dni wg harmonogramu pracy kasy.

Informacje: tel. 71 399-93-15, rezerwacje grupowe: mail rezerwacje@bifk.info, formularz rezerwacji na stronie www.bifk.info.


autor: (OAI)powrót ›

Zobacz także

Czy pan chrapie po bzykaniu?

"Panie Robercie, ma pan jakiś problem z ptaszkiem?” - zapytała aktorka pana Roberta ...

Mądrość nie oznacza inteligencji

Gagi, błazeńskie przejaskrawienia i zaskakujące zwroty akcji wywoływały żywiołowy śmiech widowni ...

ReklamaKomentarze

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com