amazon

Tematy

Miasta

Serwisy

Wideo

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Oleśnica o 500 plus

07.04.2017

wyświetleń: 921

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej zamieściło spot z wypowiedzią burmistrza......

"1 kwietnia mija pierwsza rocznica wprowadzenia programu "Rodzina 500+". Zapytaliśmy rodziny i samorządowców, co przez ten czas zmieniło się z ich perspektywy" - napisało Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

 


autor: (OAI)powrót ›

Zobacz także

Dzidziusie w ratuszu

Powitaliśmy kolejnych mieszkańców Oleśnicy. Zestaw powitalny: profesjonalne kosmetyki... ...

Warto im pomóc

Rodzina z 7 dzieci musi wyremontować dom do 1 września. Wtedy ich pociechy wrócą do szkoły...

ReklamaKomentarze (5)

 • Krzysztof A Kowalski | 2017-04-08 23:32:10

  Pan Michał Kołaciński może tak bardziej zadbałby o promocję Oleśnicy, zadbał o zabytki wzdłuż ul. Wojska Polskiego, o forum kultury, by nie było tylko z nazwy, o gwarancję bezpieczeństwa bakteriologicznego "Starego Szpitala".

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • widzę i myślę | 2017-04-08 10:47:51

  Maski opadły: burmistrz z PiS, radni z PiS. Bielański: wierny żołnierz burmistrza z PiS. Skrzypek: słaby "asystent" burmistrza z PiS.

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • Krzysztof A Kowalski | 2017-04-07 10:45:33

  Czy mylę się, że z tego programu nie korzystają Domy Dziecka, matki i ojcowie samotnie wychowujący dzieci, a korzystają rodziny bardzo majętne na równi z tymi biedniejszymi? Rozumiem, gdy pomaga się rodzinom, które ledwo radziły sobie i bywało, że nie starczało na podstawowe przybory szkolne, ale dlaczego udziela się tej społecznej pomocy finansowej rodzinom, gdzie dochód na osobę przekracza tysiąc i kilka tysięcy złotych?

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • dziadek w kapciach | 2017-04-07 10:41:01

  Prawda jest taka, że program działa i już przynosi wymierne korzyści , wzrost liczby urodzonych dzieci. A podobno się nie dało ?

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • Krzysztof A Kowalski | 2017-04-07 10:34:53

  Zapomniano poinformować o domach dziecka i matkach, ojcach samotnie wychowujących dzieci. A z innego tematu: czekam na chwilę, kiedy to pan Michał Kołaciński pochwali się swoimi działaniami na rzecz ochrony, odbudowy architektonicznych pereł z listy Narodowego Instytutu Dziedzictwa - tych przy ul. Wojska Polskiego, pochwali się działaniami na rzecz wspierania oleśnickich przedsiębiorców (zwłaszcza tych dzierżawiących lokale od blisko 25 lat), pochwali się jak to wspiera oleśnickie forum kultury (istnieje tylko z nazwy), pochwali się gwarancją bezpieczeństwa bakteriologicznego "Starego Szpitala", pochwali się aktywnością na rzecz promocji Oleśnicy itd.

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com