Tematy

Miasta

Serwisy

Kultura i rozrywka

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Było czadowo!

01.04.2017

wyświetleń: 854

Było czadowo!

Było czadowo!

Było czadowo!

Było czadowo!

Było czadowo!

Było czadowo!

fot. Grzegorz Huk

Trudno, żeby było inaczej, skoro ten koncert zapowiedział sam prezydent Czadu!....
 
W sobotni wieczór komplet publiczności obejrzał  pełen zabawnych scenek sytuacyjnych recital Grupy MoCarta. Zaprezentowała ona program pt. "Ale czad, czyli podróże Grupy MoCarta". 
 
Jak zwykle nie zabrakło pełnych wirtuozerii instrumentalnych popisów oraz humorystycznych odniesień  do rozlicznych wojaży kabareciarzy-wiolinistów.
 
Szerzej - w Panoramie Oleśnickiej.

autor: (hag)powrót ›

Zobacz także

Powyborczy blues z burmistrzem

Na udanym muzycznym wieczorze w Garden bawił się nie tylko nowy burmistrz Michał Kołaciński ...

Burmistrz-elekt się bawi

To była pierwsza zabawa twardogórskich emerytów z nowym burmistrzem Potyrałą..... ...

ReklamaKomentarze (3)

 • ee | 2017-04-04 13:35:39

  Było bardzo sympatycznie ,dobrze spędzony czas:-)

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • Krzysztof A Kowalski | 2017-04-02 23:02:06

  Zdjęcia trochę kiepskiej jakości. W dzień bezkarnych psikusów (01.04.2017), w dniu urodzin radiowej "Trójki" (stałym gościem jest Filip Jaślar) "Grupa MoCarta" wystąpiła na scenie oleśnickiej sali widowiskowej z widowiskiem "Ale CZAD! czyli podróże Grupy MoCarta". Jeżeli tylko ktoś z Was będzie miał okazje zobaczyć, o tak, to widowisko, to bardzo polecam. Każdy, kto docenia perfekcyjność, dbałość o detale zapomni o mijającym czasie. Tak, jak ja. Ledwo widowisko się zaczęło, a już się skończyło. Za szybko. Przy wartkiej akcji, przy dynamicznych akordach, przy technicznej perfekcji czas ... przyspieszył. A, gdy trzeba było się rozstać po kilku bisach, widzowie gromkimi brawami na stojąco podziękowali artystom. Artystom, mistrzom, a co mi tam - wirtuozom instrumentów (Filip Jaślar i Michał Sikorski - skrzypce, Paweł Kowaluk - altowiolista, Bolesław Błaszczyk - wiolonczelista), którym mistrzowskie opanowanie gry pozwala na nieograniczoną ilość zaskakujących tricków. Nie tylko tym zaskakują widzów w czadowym (mam nadzieję, że pamiętacie to określenie) widowisku, bo oto w, a jakże, mistrzowski sposób łączą swoją grę tu i teraz z gościnnymi występami Zbigniewa Wodeckiego, Włodzimierza Korcza, których widzowie widzą na ekranie. Na ekranie, jak podczas rodzinnego spotkania, widzowie poznają wesołą czwórkę muzyków, podróżujących po świecie - drepczących przez piaski pustyni, śmigających we frakach na nartach. To trzeba samemu zobaczyć...

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • | 2017-04-01 21:00:52

  Wspaniale, że ich ściągnęli do Oleśnicy. Brawo!

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com