Tematy

Miasta

Serwisy

Kultura i rozrywka

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Kup unikatowe ozdoby

29.03.2017

wyświetleń: 435

Kup unikatowe ozdoby

fot. polki.p

Biblioteka i Forum Kultury w Oleśnicy zaprasza na wiosenny Artystyczny Jarmark Wielkanocny...

8 kwietnia (sobota)  w godzinach od 15 do 20 BiFK zaprasza do sali widowiskowej przy ul. Kochanowskiego 4 na ARTYSTYCZNY JARMARK WIELKANOCNY. Na stoiskach regionalnych artystyów i rękodzielników będzie okazja, by nabyć oryginalne i unikatowe dekoracje.

W ramach Jarmarku nie zabraknie również wielkanocnych warsztatów rękodzielniczych i występów artystycznych. Od 17 na scenie sali widowiskowej występować będą zespoły ludowe działające przy Gminnym Ośrodku Kultury Oleśnica.

Tego dnia również m.in. rozwiązanie konkursu na „Pisankę wielkanocną” (godz. 16.30).

*Zgłoszenia artystów i rękodzielników na Artystyczny Jarmark Wielkanocny w Sali Widowiskowej BiFK w dniu 08.04.2017 przyjmowane są mailowo: oferty@bifk.info oraz pod nr tel. 71 314 22 03. Formularz zgłoszeniowy również do pobrania na stronie www.bifk.info


autor: (OAI)powrót ›

Zobacz także

Burmistrz-elekt się bawi

To była pierwsza zabawa twardogórskich emerytów z nowym burmistrzem Potyrałą..... ...

Śladami książąt oleśnickich

Gimnazjaliści z Jedynki z kostiumową prezentacją w ratuszu, przed sesją. Obejrzyjcie nasze video ...

ReklamaKomentarze (1)

  • Krzysztof A Kowalski | 2017-03-30 10:21:05

    Czy ktokolwiek w tzw. BiFK chociaż przez chwilę zastanowił się co to jest "forum"? Jestem ciekaw, co było genezą, by w nazwie instytucji znalazło się określenie "forum kultury". Czy obecne działania pracowników BiFK zgodne są z ideą forum? Nie. Jeżeli organizuje się jakąś wystawę, to gdzie? Między drzwiami do sali widowiskowej. Nie jest to miejsce godne wernisażu. Czy w trakcie tychże wystaw organizuje się forum dyskusyjne? Nie. Formę prawdziwego forum kultury miało wydarzenie, jakie przed wieloma laty gromadziło młodzież niemalże z całej Polski - młodzież sztuk wielu - "Kosmolnica". To był czas, gdy gromadzili się artyści sztuk wielu, których narzędziem twórczym był dźwięk, słowo, ruch, pędzel, a zwieńczeniem było wspólne dzieło. To było prawdziwe FORUM KULTURY. Czegoś podobnego w Oleśnicy nie ma, nie ma nawet na stronie internetowej BiFK.

    zgłoś naruszenie regulaminu ›

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com