Tematy

Miasta

Serwisy

Wideo

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Bronś ostrzega przed grą, która zabija

14.03.2017

wyświetleń: 1435

Radny uważa, że ta śmiertelna gra jest "jest widoczna w rozmowach uczniów oleśnickich gimnazjów"
 
Rosyjskie media donoszą o 130 już ofiarach działających w sieci sekt, które wyłapują młode i bardzo zakompleksione osoby. Chłopcy, którzy nie są silnymi przywódcami, a także walczące z nadwagą dziewczynki, niestety stają się dla nich łatwym łupem. O nowej grze słychać już od roku, dopiero teraz wyszło na jaw, jak duża jest skala problemu.
 
Zwabione dziecko ma 50 dni na wykonanie 50 zadań. Polegają one na doprowadzeniu młodej osoby na skraj wytrzymałości psychicznej. Młoda osoba odpowiada przed „opiekunem”, któremu raportuje realizację kolejnych punktów z listy. Zadania to między innymi: wstawanie o 4 rano i oglądanie depresyjnych filmów przesłanych przez opiekuna, okaleczanie się, wykonywanie zadań z szyfrem oraz oswajanie się z wysokością. 
 
Rosyjskie media ostrzegają mieszkańców Polski, Bułgarii i Rumunii przed "grupami śmierci". 
 
Sprawa zainteresował się powiatowy radny  Jan Bronś (PS 2018). "Mam już dorosłe dzieci, trudno ocenić mi powyższy tekst, tym bardziej trudno zrozumieć, że do takich rzeczy dochodzi - napisał radny na portalu społecznościowym. - . Ale nawet na FB widzę, że opisywana "gra" jest widoczna w rozmowach i komentarzach uczniów oleśnickich gimnazjów. Mam nadzieję, że to tylko popisy, ale trochę też niepokoję się o nasze dzieciaki. Rodzice, nauczyciele, pogadajcie z nimi" - apeluje rajca.
 
 

autor: (rpr)powrót ›

Zobacz także

Para prezydencka na ślubie (ZDJĘCIA)

Prezydent Andrzej Duda i Pierwsza Dama przyjechali do Sycowa na ślub córki Beaty Kempy.......

Zginął wspaniały sportowiec

Znakomity piłkarz, reprezentant Lotnika, Wiwy i Gawina, zginął dzisiaj w wypadku w Jonasie... ...

ReklamaKomentarze (5)

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com