toyota

Tematy

Miasta

Serwisy

Kultura i rozrywka

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

De Mono na Dniach Sycowa

08.03.2017

wyświetleń: 804

De Mono na Dniach Sycowa

fot. De Mono

Centrum Kultury w Sycowie ogłosiło program Dni Sycowa 2017. Jest De Mono
 

W tym roku Dni Sycowa odbędą się w trzecim tygodniu maja. Rozpocznie je Festiwal "Raz na Ludowo" - którego organizatorem od wielu lat jest Publiczne Przedszkole nr 2 (sala widowiskowa Centrum Kultury w Sycowie), koncert chórów PSM I st. Campanella oraz chóru z partnerskiego miasta Malsch (Kościół Ewangelicko - Augsburski) (piątek 19 maja), Noc Muzeów - Muzeum Regionalne w Sycowie (piątek 19 maja).

Tradycyjnie odbędą się koncerty plenerowe na stadionie miejskim, gdzie wystąpią: De Mono, Jumper w sobotę 20 maja oraz Grubson z zespołem w niedzielę 21 maja.

Nie zabraknie inicjatyw sportowych organizowanych przez MOSiR oraz Biegi Przełajowe w Parku Miejskim organizowane przez UKS Jedynka oraz Gminny Szkolny Związek Sportowy.

- Jest to wstępny zarys święta miasta w tym roku. Czekamy na decyzję od kilku lokalnych grup wokalno - instrumentalnych co do udziału w święcie - zastrzegają organizatorzy.

 


autor: kad , źródło: CK Sycówpowrót ›

Zobacz także

Zdzichu Janiak z Budką na scenie

Znów gra na scenie przeboje, w których nagrywaniu na płyty kiedyś uczestniczył ...

Kościół rozśpiewany

Na wspomnienie świętej Cecylli odbyła się I Goszczańska Cecyliada. Zaśpiewało 50 uczniów ...

ReklamaKomentarze

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com