Tematy

Miasta

Serwisy

Sport i rekreacja

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

W hali radni grali

28.02.2017

wyświetleń: 418

Reprezentacja radnych powiatu była piąta. I otrzymała puchar dla najbardziej niezawodnej drużyny

25 lutego w Środzie Śląskiej odbyły się XII Mistrzostwa Radnych Dolnego Śląska w Halowej Piłce Nożnej. Już po raz jedenasty udział w turnieju wzięła reprezentacja samorządowców powiatu oleśnickiego.

Powiat Oleśnicki występował w składzie: Alojzy Kulig - przewodniczący Rady Powiatu Oleśnickiego (kierownik drużyny), Marek Kosmala - radny powiatowy, Wojciech Bartnik i Marcin Ilski - radni Rady Miasta w Oleśnicy, Przemysław Paprocki - radny Rady Miejskiej w Twardogórze, Jarosław Walczak - radny Rady Miejskiej w Sycowie, Mariusz Karakuła - kapitan zespołu, Zbigniew Konefał i Edward Kocjan - radni obecni i byli Rady Miejskiej w Bierutowie, Paweł Andruszkiewicz - kierownik SGK w Sycowie oraz Grzegorz Marciniak - podinspektor z Urzedu Maista i Gminy w Bierutowie.

Drużyna powiatu rozegrała 5 meczów, z których jeden wygrała 4:1, dwa zremisowała po 0:0. Przegrała dwa mecze: 0:2 ze Strzelinem (drużyna ta w 2016 była mistrzem Polski samorządowców i w tym roku również wywalczyła zwycięstwo), a także z wicemistrzem Świdnicą 3:4. Z wynikiem 5 punktów nie uzyskała awansu do półfinału i zajeła ostatecznie piate miejsce.

Otrzymała puchar dla najbardziej niezawodnej drużyny.

Zawody odbywały się pod patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego Cezarego Przybylskiego i były zorganizowane przez Starostwo Powiatowe w Środzie Śląskiej oraz Urząd Miasta i Gminy w Środzie Śląskiej.


autor: (OAI)powrót ›

Zobacz także

Pogoń na sprzedaż? (aktualizacja)

Prowadzimy rozmowy z inwestorami, którzy mogliby przejąć Pogoń i zwielokrotnić jej budżet ...

Seba, pamiętamy

Byli najbliżsi, gwiazdy, przyjaciele... Grali i wspominali dziennikarza Panoramy Oleśnickiej ...

ReklamaKomentarze

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com