Tematy

Miasta

Serwisy

Sport i rekreacja

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Pobiegli maraton

27.02.2017

wyświetleń: 1289

Do pokonania było łącznie 6 etapów po 7 kilometrów, czyli dystans maratoński...
 
Na kończącej się dziewiątej edycji Jelczańsko-Oławskiego Zimowego Maratonu Na Raty (ZiMNaR), organizowanego przez KB Harcownik w Jelczu-Laskowicach oraz Oławski Klub Biegacza, w gronie osób, które przebiegły dystans maratoński, znalazła  się również drużyna z Oleśnicy Kubisia Team Oleśnica w składzie: Magdalena Kos, Paulina Krawiec-Palińska, Tomasz Kubicki, Bogdan Fabjan oraz Jolanta Hołda, reprezentująca klub w nordic walking.
 
Do pokonania było łącznie 6 etapów po 7 kilometrów. Kolejne etapy biegu, które odbywały się co tydzień na leśnych ścieżkach w Jelczu-Laskowicach, Oławie, Chwałowicach, i Miłoszycach, oleśniczanie przemierzali po  śniegu, miejscami oblodzoną trasą. Biegową zabawę ukończyli, dobiegając "na raty" do mety maratonu i uzyskując wynik: M. Kos 04:08, T. Kubicki 03:09, B. Fabjan 03:02, J. Hołda 05:55. P. Krawiec-Palińska pokonała 5 etapów w czasie 3:37.
 
Kubisia Team zwraca się  do wszystkich z gorącą prośbą. Żona Tomka Agnieszka od 11 lat choruje na stwardnienie rozsiane. Jej pogarszający się z roku na rok stan zdrowia, objawiający się w trudnościach ruchowych oraz mowy, wymaga specjalistycznego leczenia bardzo kosztownymi lekami, które dają szansę na spowolnienie postępów choroby. Konieczna jest także ciągła rehabilitacja.
Każdy może pomóc, przekazując 1% podatku z rozliczenia rocznego PIT na dalszą rehabilitacje Agnieszki. Na rozliczeniu trzeba podać w rubryce z 1%
nr KRS 0000050135 Darowizna na cele ochrony zdrowia „Kubisia".

autor: kadpowrót ›

Zobacz także

NASZ NEWS: Dyrektor został sekretarzem

Dziś wybrano sekretarza generalnego Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Został nim Paweł Olszańsk...

Jak biegali nocą?

Za nami nocny bieg w Oleśnicy. Zawodnicy z różnych stron Polski walczyli w Noc Kupały ... ...

ReklamaKomentarze

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com