Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Prowadziła Świdnica, prowadziła Oleśnica

25.02.2017

wyświetleń: 555

W kolejnym meczu III ligi koszykówki oleśnicki KK zagrał w hali Atola z Polonią Świdnica

Bardzo zacięty mecz obejrzeli dzisiaj kibice w hali Atola w Oleśnicy. KKO zagrał ze świdnicką Prakto Polonią w kolejnej rundzie III ligi koszykówki.

Do przerwy gospodarze prowadzili 47:38. Po długiej przerwie rozgorzał wielki bój. Świdniczanie wyszli na prowadzenie 54:53. Ale zespół Piotra Gliniak nie poddał się i przed IV kwartą prowadził 67:65.

Finisz należał do miejscowych, którzy wygrali ostatnią odsłonę 7 oczkami i ostatecznie cały mecz 86:77

Szerzej - w Panoramie Oleśnickiej.

FOTORELACJA

Koszykowka-Olesnica-kontra-Swidnica

autor: (ds)

powrót ›

Wygrali i awansowali do Finału Strefy Wrocławskiej Gimnazjady Młodzieży w Koszykówce ...

Zwycięstwo w domu u progu sezonu

Patrząc na suchy wynik, móżna odnieść wrażenie, że emocji było niewiele. A to nieprawda......