Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Udany początek sezonu

25.01.2017

wyświetleń: 443

Udanie rozpoczęli nowy sezon startowy zawodnicy Wojskowego Klubu Sportowego Oleśniczanka... ..

22 stycznia na Halowych Mistrzostwach Dolnego Śląska juniorów młodszych i starszych zawodnicy Oleśniczanki zdobyli 3 brązowe medale. Wywalczyli je Ewa Mróz 600 m – 1:45:84, Wiktoria Ryng 1000 m – 3:15:31, Wiktor Fit 800 m – 2:09:44

autor: kad , źródło: WKS Oleśniczanka

powrót ›

Dziś wybrano sekretarza generalnego Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Został nim Paweł Olszańsk...

Jak biegali nocą?

Za nami nocny bieg w Oleśnicy. Zawodnicy z różnych stron Polski walczyli w Noc Kupały ... ...