Tematy

Miasta

Serwisy

Sport i rekreacja

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Ale pech!

11.01.2017

wyświetleń: 1060

Ale pech!

Ale pech!

fot. Paweł Najdek

Szansę na to, aby oleśnicki bramkarz trafił na zaplecze Ekstraklasy, pogrzebała pechowa kontuzja
 
Wczoraj Panorama Oleśnicka ujawniła, że Grzegorz Kubiszyn, 19-letni bramkarz Pogoni Oleśnica, przebywał na testach w Chrobrym Głogów – aktualnie dwunastym zespole 1. Ligi. Wiemy już, że - niestety - na przeszkodzie Kubiszynowi w drodze na zaplecze Lotto Ekstraklasy (póki co) stanęła kontuzja...

W poniedziałek 9 stycznia drużyna z Głogowa powróciła do zajęć po kilkutygodniowej zimowej przerwie. Po rundzie jesiennej z klubu odeszli bramkarze – Karol Szymański i Mariusz Rzepecki. Obecnie głogowianie między słupkami mają tylko Sławomira Janickiego oraz młodego Rafała Palucha. W klubie zdecydowano, że warto wyszukać i sprawdzić młodych golkiperów.

Na pierwszy noworoczny trening zaproszono m in. bramkarza Pogoni Oleśnica Grzegorza Kubiszyna. Po poniedziałkowych zajęciach nasz bramkarz był umiarkowanie zadowolony.

We wtorek golkiper miał przed sobą dwa treningi. Już po porannych zajęciach „podziękowano” drugiemu testowanemu bramkarzowi. Kubiszyn pozostał na trening popołudniowy. Sytuacja wyglądała nawet bardziej niż optymistycznie...

Niestety, w momencie gdy wszystko układało się po myśli 19-latka, nagle sytuacja bardzo się skomplikowała. W trakcie treningu, w sytuacji sam na sam, podczas wykonywania „padu” Grzegorz doznał kontuzji kciuka lewej dłoni.

– Kciuk bardzo mnie boli, jest megasiny i napuchnięty – powiedział olesnicy24.com rozgoryczony zawodnik. Pechowa kontuzja uniemożliwiła mu podpisanie kontraktu. Jak poważny jest to uraz i jak długa przerwa czeka Kubiszyna, dowiemy się, gdy przejdzie on badanie RTG.

Pozostaje mieć nadzieję, że ta kontuzja nie okaże się bardzo poważna, a oleśnicki golkiper prędzej czy później trafi do pierwszoligowego klubu.


 


autor: Paweł Najdekpowrót ›

Zobacz także

Pogoń na sprzedaż? (aktualizacja)

Prowadzimy rozmowy z inwestorami, którzy mogliby przejąć Pogoń i zwielokrotnić jej budżet ...

Seba, pamiętamy

Byli najbliżsi, gwiazdy, przyjaciele... Grali i wspominali dziennikarza Panoramy Oleśnickiej ...

ReklamaKomentarze

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com