toyota

Tematy

Miasta

Serwisy

Wiadomości

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Kociński chwali Kubę

05.01.2017

wyświetleń: 1183

Kociński chwali Kubę

fot. Grzegorz Huk

Starosta chwali Kubę i zapowiada, że w powiecie 2017 będzie rokiem kolejnych oszczędności....

Dwie godziny trwała konferencja prasowa starosty Wojciecha Kocińskiego, w której udział wziął też wicestarosta Piotr Karasek.

Kociński zapowiedział, że w roku 2017 władze powiatu będą nadal szukały oszczędności. M.in. z tego względu zostanie zmieniona (czytaj: odchudzona) struktura Powiatowego Urzędu Pracy i nie będzie powiatowych dożynek.

Starosta stanowczo zdementował rozsiewane w Sycowie (oficjalnie i nieoficjalnie...) plotki o tym, że miejscowy szpital ma zostać zlikwidowany. Powiedział, że nowo utworzony oddział paliatywny bilansuje się, a jego powstanie było dobrym pomysłem.

Kociński pochwalił się też zmniejszającym się w stosunku do roku 2015 długiem Powiatowego Zespołu Szpitali. Niejako przy okazji wspomniał o swoich wakacjach na Kubie. - Jest bieda, nie ma demokracji, ale służba zdrowia jest na bardzo wysokim pozomie, a lekarzy jest trzy razy więcej niż w Polsce - chwalił znaną w całym świecie kubańską służbę zdrowia.

Najważniejszą inwestycją w tym roku będzie kompleksowy remont wiaduktu na ulicy Moniuszki w Oleśnicy. Będzie kosztował 6 - 7 mln zł. 

Szerzej - w Panoramie Oleśnickiej.


autor: (OAI)powrót ›

Zobacz także

Nowej władzy manifest wiary

Infułat Władysław Ozimek powiedział: Władza jest od Boga, dana przez wybór ludzi..... ...

Nowy wiceburmistrz czy skarbnik?

Jakie zmiany personalne szykują się w Urzędzie Miasta Oleśnica i - szerzej - w całym samorządzie?...

ReklamaKomentarze (5)

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com