amazon

Tematy

Miasta

Serwisy

Wiadomości

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Nocny pożar w ZNTK

08.12.2016

wyświetleń: 3435

Nocny pożar w ZNTK

fot. Grzegorz Huk

Nocny pożar w ZNTK

Nocny pożar w ZNTK

Około godziny 3 wybuchł pożar w pomieszczeniach dawnej hali produkcyjnej ZNTK w Oleśnicy.....

Pożar na terenach należących do Zakładów Naprawczych Taboru Kolejowego wybuchł około godziny 3. Ogień pojawił się w  pomieszczeniach magazynowych przyległych do byłej kotłowni ZNTK, niedaleko wiaduktu na ulicy Moniuszki. Z niej ogień przez dach i okna przedostał się do hali obok. Z żywiołem walczy 10 zastępów straży pożarnej z  Oleśnicy i okolic. Dojeżdżają kolejne - łącznie było ich 15. Zadysponowano podnośnik i ciężki wóz gaśniczy z Sycowa. 

Strażacy pracują w aparatach oddechowych i - z uwagi na ekstremalne warunki - muszą się zmieniać. W pewnym momencie na strażaków spadły belki stropowe - na szczęście obeszło się bez poważniejszych obrażeń. Na miejscu jest też pogotowie ratunkowe, policja i pogotowie wodno-kanalizacyjne.

Prawdopodobną przyczyną pożaru, jak powiedziano nam nieoficjalnie, mogło być pozostawione na noc urządzenie grzewcze. Strażacy walczyli z ogniem do rana. Akcja, którą dowodził bryg. Andrzej Fischer, nie jest jeszcze zakończona. Na miejsce pożaru rano przyjechała TVN24.

FOTORELACJA - Nocny pożar w ZNTK


autor: (hag, rpr)powrót ›

Galeria zobacz całą galerię ›

Zobacz także

Pali się Ilpea

Potężny pożar trawił zakład Ilpei w Chełstówku. Walczyły z nim 32 zastępy strażackie... ...

Pali się na Wrocławskiej [AKTUALIZACJA]

Poważny pożar na poddaszu kamienicy na ulicy Wrocławskiej. Straż ewakuuje mieszkańców... ...

ReklamaKomentarze (4)

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com