toyota

Tematy

Miasta

Serwisy

Sport i rekreacja

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Oleśnicy Pierwsza Dycha

22.11.2016

wyświetleń: 747

Robert Pontus, Dariusz Karczyński, Łukasz Borowik, Jarosław Jarosz i Łucja Borowik na 3. miejscu
 
W Kędzierzynie-Koźlu odbył się bieg uliczny pod nazwą Pierwsza Dycha Pomarańczowej Pomocy organizowany przez Stowarzyszenie RajActiv, znane z organizacji różnego rodzaju akcji charytatywnych, których głównym celem jest pomoc chorym dzieciom.
 
Na trasie biegu nie zabrakło sporej grupy biegaczy z całej Polski, z liczną reprezentacją oleśniczan ze Stowarzyszenia Cała Oleśnica Biega, którzy - podobnie jak organizatorzy - biegają na co dzień w pomarańczowych koszulkach oraz identyfikują się z hasłem „pomaganie przez bieganie”.
 
Drużyna z Oleśnicy w składzie Robert Pontus, Dariusz Karczyński, Łukasz Borowik, Jarosław Jarosz oraz Łucja Borowik w końcowej klasyfikacji zajęła trzecie miejsce.
 
Dla Łucji Borowik (4 miesiące) był to pierwszy start. Trasę pokonała w wózku prowadzonym przez tatę. W biegu dla dzieci na dystansach 500 i 900 metrów wzięły również Natalka Borowik, Julia Borowik i Małgosia Karczyńska.

autor: (OAI)powrót ›

Zobacz także

NASZ NEWS: Dyrektor został sekretarzem

Dziś wybrano sekretarza generalnego Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Został nim Paweł Olszańsk...

Jak biegali nocą?

Za nami nocny bieg w Oleśnicy. Zawodnicy z różnych stron Polski walczyli w Noc Kupały ... ...

ReklamaKomentarze

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com