amazon

Tematy

Miasta

Serwisy

Kultura i rozrywka

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Duża rodzina idzie do kina

15.11.2016

wyświetleń: 612

Bezpłatne bilety na teatrzyk i film będą wydawane od 18 do 25 listopada w MOPS Oleśnica......

W sali widowiskowej Biblioteki i Forum Kultury w Oleśnicy (ul. Kochanowskiego) 4 grudnia o godz. 18 zobaczymy spektaklu Teatrzyku „Mikołajowa Gorączka”.

Samorząd Oleśnicy z tej okazji zaprasza uczestników programu Oleśnicka Karta Dużej Rodziny po bilety dla dzieci w wieku od 6 - 10 lat, a  dzieci od lat 11 i młodzież do lat 16 zaprasza  na film „Uwolnić Mikołaja” - 30 listopada o godz. 17.

Bezpłatne bilety na teatrzyk i film  będą wydawane od  18 do 25 listopada od godz. 8  do 16 w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej przy ul. Wojska Polskiego 13,  w pokoju nr 11 (tel. 71/721-80-40).Film „Uwolnić Mikołaja” 30.11 (środa)  godz. 17, komedia, familijny, USA/Wlk.Brytania (1 godzina 42 minuty)

Święty Mikołaj spowodował wypadek swoimi saniami i jest poszukiwany przez  policję.Znajduje schronienie u 9-letniego Toma  jego ojca – Steve'a, który niedawno wyszedł z więzienia, nie chce pakować się w kłopoty i trzyma się od stróżów  prawa z daleka. Jednak kiedy Mikołaj trafi za kratki próbując odbić z przytułku dla zwierząt swojego renifera, Tom zmusi tatę do interwencji. Wspólnie postarają się uwolnić Mikołaja i umożliwić mu powrót do Laponii.


Teatrzyk „Mikołajowa gorączka”  4.12 (niedziela) godz. 18

Gorączka przedświąteczna opanowuje biegun północny. Czasu coraz mniej, prezenty zapakowane, sanie zaprzężone, renifery w gotowości, ale brakuje najważniejszej osoby. Okazuje się, że Mikołaj jest przeziębiony. Elfy podejmują próbę uzdrowienia go na różne sposoby. Z pomocą przychodzą dzieci, które pomagają wrócić mu do zdrowia. Całość utrzymana jest w dowcipnej konwencji, a niesforność i niezdarność elfów zapewniają dużą


autor: (OAI) , źródło: olesnica.plpowrót ›

Zobacz także

Czy pan chrapie po bzykaniu?

"Panie Robercie, ma pan jakiś problem z ptaszkiem?” - zapytała aktorka pana Roberta ...

Mądrość nie oznacza inteligencji

Gagi, błazeńskie przejaskrawienia i zaskakujące zwroty akcji wywoływały żywiołowy śmiech widowni ...

ReklamaKomentarze

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com