Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Kwintet w Sieradzu

01.11.2016

wyświetleń: 346

W 56. Bieg Ulicami Sieradza wystartowało 5 zawodnikòw z naszego powiatu. Najszybszy był Szukalski

W  56. Biegu Ulicami Sieradza zawodnicy mieli do pokonania 10 kilometrów. W zawodach udział wzięło 448 biegaczy. Powiat oleśnicki reprezentowali: Adam Musur i Jan Mandat (obaj KB Lupus Oleśnica) oraz Bartłomiej Szukalski i Kamil Papierski (obaj KB Szerszeń Oleśnica), a także Zbigniew Kwiecień (Bierutowska Grupa Biegowa).

Najszybciej z oleśniczan pobiegł Bartłomiej Szukalski, który zawody zakończył na 18. miejscu w czasie 37:36, tuż za nim, na 21. pozycji, uplasował się Kamil Papierski (38:02).

Zawody wygrał Tomasz Osmulski, drugie miejsce zajął Tomasz Stypułkowski, natomiast na trzecim miejscu podium stanął mieszkaniec Sieradza, olimpijczyk z Rio Janeiro, Artur Kozłowski.

autor: (OAI)

powrót ›

Dziś wybrano sekretarza generalnego Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Został nim Paweł Olszańsk...

Jak biegali nocą?

Za nami nocny bieg w Oleśnicy. Zawodnicy z różnych stron Polski walczyli w Noc Kupały ... ...