toyota

Tematy

Miasta

Serwisy

Wideo

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Pościg, wypadek, strzały

13.10.2016

wyświetleń: 5198

Pościg, wypadek, strzały

fot. Aleksander Białoskórski

Pościg, wypadek, strzały

fot. Aleksander Białoskórski

Pościg, wypadek, strzały

fot. Aleksander Białoskórski

Pościg, wypadek, strzały

fot. Aleksander Białoskórski

Policyjna akcja w Smardzowie: pościg, wypadek i zatrzymanie uzbrojonych bandytów.......
 
Działania operacyjne naprowadziły oleśnicką policję na sprawców licznych włamań na terenie powiatu oleśnickiego. Z domów jednorodzinnych, pod nieobecność mieszkańców, znikała zawartość sejfów: gotówka, wartościowe zegarki i biżuteria, a także laptopy oraz sprzęt elektroniczny.
 
Od kilku dni policjanci pracujący nad sprawą prowadzili czynności w Smardzowie - to tam kolejnego włamania mieli dokonać złodzieje. 
 
Dzisiaj, około południa, trzech młodych mężczyzn weszło na teren jednej z posesji. Ukradli sporto wartościowych rzeczy. Policjanci, prowadzący obserwację, podjęli próbę ich zatrzymania. Włamywacze zaczęli uciekać. Jak podaje portal ratowniczy olesnica998, "na niespełna 500-metrowym odcinku osiedlowej drogi mężczyźni, poruszający się oplem vectrą na strzelińskich numerach rejestracyjnych, osiągnęli przędkość około 150 kilometrów na godzinę". 
 
Na jednym ze skrzyżowań kierowca vectry wypadł z drogi, ścinając po drodze ogrodzenie oraz betonowe słupy, i wylądował na dawnym cmentarzu. Z nieoficjalnych informacji olesnicy998 wynika, że "mogły paść strzały". Włamywacze ucieczkę kontynuowali pieszo, po drodze gubiąc broń. Zostali kilka razy porażeni prądem przez pobliski płot elektryczny, przez który próbowali uciekać.
 
Cała trójka została zatrzymana w plantacji kukurydzy.
 
Pracujący na miejscu policjanci zabezpieczyli znaleziony w pojeździe sejf,  wyrwany ze ściany jednego z budynków, oraz plecak ze sporą ilością zegarków i biżuterii.
 
 

autor: (OAI) , źródło: olesnica998.plpowrót ›

Zobacz także

Policjant bił, bił, bił

...to tytuł reportażu Małgorzaty Pietkiewicz z "Interwencji" w Polsacie. Emisja za nami...

Śmiertelne uderzenie

Z impetem wbili się w mur... Na miejscu zginął 22-letni mieszkaniec gminy Twardogóra ...

ReklamaKomentarze (6)

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com