cracovia

Tematy

Miasta

Serwisy

Wiadomości

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Szydło i Duda na ślubie u Kempy?

13.09.2016

wyświetleń: 6889

Szydło i Duda na ślubie u Kempy?

fot. www.radiozet.pl

Beata Kempa wydaje córkę za mąż. W  Aroma Stone ma pojawić się  wiele znanych osobistości z rządu

"Okazuje się, że latorośl szefowej Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Beaty Kempy rozpoczyna nowy etap w życiu! Nina Kempa, bo o niej mowa, wychodzi za mąż! – Beata chwaliła się uroczystością – opowiada nasze źródło z gmachu przy Alejach Ujazdowskich 1".

Tak o tej ważnej chwili w życiu Beaty Kempy i jej córki napisało „Do Rzeczy”. Dziennikarze tygodnika zapowiadają, że do Sycowa przyjedzie teraz wiele znanych osobistości z rządu. Wszyscy mają gościć w Aroma Stone na imprezie organizowanej przez szefową KPRM.

„Syców nawiedzi największa liczba sławnych ludzi od czasów rozbicia dzielnicowego, i w dodatku wszyscy będą z Dobrej Zmiany” – pokpiwają dziennikarze. – Beata nie kryła się z tą imprezą, w rozmowach chwaliła się uroczystością – w rozmowie z Fakt24 potwierdza doniesienia tygodnika jeden z polityków urzędujących w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Niewykluczone, że na ślubie pojawi się premier Szydło. Plotkuje się też nawet o prezydencie Dudzie.

Nina Kempa, córka polityczki, jak wynika z jej profilu na portalu społecznościowym,  wyprowadziła się już z rodzinnego Sycowa i mieszka obecnie we Wrocławiu. Opinia publiczna mogła po raz pierwszy zobaczyć latorośl pani minister w 2011 r., kiedy wraz z mamą – podczas kampanii wyborczej – pojawiła się na pikniku PiS w podkieleckich Ciekotach.

Nina nie jest jedynym dzieckiem Beaty Kempy. Dziewczyna ma brata. To 20-letni Cezary. Przed 3 laty posłanka wraz z synem gościła w wakacyjnym "Pytaniu na śniadanie".


autor: (rpr) , źródło: Panorama Oleśnickapowrót ›

Zobacz także

Para prezydencka na ślubie (ZDJĘCIA)

Prezydent Andrzej Duda i Pierwsza Dama przyjechali do Sycowa na ślub córki Beaty Kempy.......

Zginął wspaniały sportowiec

Znakomity piłkarz, reprezentant Lotnika, Wiwy i Gawina, zginął dzisiaj w wypadku w Jonasie... ...

ReklamaKomentarze (15)

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com