cracovia

Tematy

Miasta

Serwisy

Wiadomości

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Nie żyje sędzia...

12.07.2016

wyświetleń: 8208

Zmarł nagle. Był kiedyś utalentowanym biegaczem Oleśniczanki, a potem piłkarskim sędzią.......
 
Dla środowiska piłkarskiego to nagły i niespodziewany cios. Zmarł Leszek Midek, sędzia średniego pokolenia, doskonale znany z prowadzenia wielu meczy oficjalnych i nieoficjalnych w Oleśnicy i w powiecie oleśnickim. Miał zaledwie 37 lat.
 
W młodości biegał z sukcesami w WKS Oleśniczanka. Odkrywcą jego talentu był Jarosław Janeczek. Pochodzący z Oleśnicy Midek był wicemistrzem Polski młodzików  na 2 km. Ze sportem związał się później jako arbiter w futbolu. - Był bardzo lubiany i przez kolegów, i przez piłkarzy - mówi olesnic24.com Marian Pyzałka, wieloletni sędzia.
 
Został żołnierzem zawodowym. Pracował w Siłach Powietrznych, a ostatnio był starszym magazynierem w  4 Regionalnej Bazie Logistycznej w Jastrzębiu k. Namysłowa. 
 
Zmarł najprawdopodobniej na skutek zawału serca. By reanimowany, ale jego życia nie udało się uratować. Z naszych informacji wynika, że zostanie pochowany w rodzinnej Oleśnicy.
 
 

autor: (rpr)powrót ›

Zobacz także

Nie żyje dyrektorka szkoły

Tragiczna wiadomość: dyrektorka Szkoły Podstawowej we Wszechświętem Iwona Noworycka nie żyje! ...

Odszedł nauczyciel

Zmarł nauczyciel języka polskiego z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Oleśnicy...... ...

ReklamaKomentarze (15)

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com