toyota

Tematy

Miasta

Serwisy

Wideo

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Pod sklepem przed szóstą

17.03.2016

wyświetleń: 4278

Pod sklepem przed szóstą

fot. Grzegorz Huk

Pod sklepem przed szóstą

fot. Grzegorz Huk

Pod sklepem przed szóstą

fot. Grzegorz Huk

Dzisiaj otwarcie pierwszego w Oleśnicy marketu sieci Lidl. Klienci pojawili się przed godziną 6...

Gorącą herbatą i pączkami częstowano pierwszych klientów, którzy już o godzinie 6 ustawili się w  kolejce przed  otwieranym dzisiaj sklepem sieci Lidl. Kwadrans przed uroczystym otwarciem marketu przed wejściem kłębił się już prawdziwy tłum, a na parkingu zaczęło brakować miejsca.

Gości witał sympatyczny zając Filip, a symbolicznego przecięcia wstęgo dokonali wspólnie dyrektor regionalny Lidla oraz  kierowniczka sklepu, oleśniczanka, Beata Hołuj. Nie zabrakło promocji i niespodzianek.

Sklep sieci Lidl przy Wojska Polskiego ma powierzchnię sali sprzedaży ponad 1200 mkw. Do obsługi zatrudnionych zostało około 25 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 8 do 21, a w niedzielę od 9 do 18.

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

Dzisiaj został rozstrzygnięty konkurs sklepu, naszego portalu i Panoramy Oleśnickiej. Przypomnijmy, że należalo w nim odpowiedzieć na pytania: Jak nazywa się strona internetowa Lidla, na której gwiazdy doradzają, co przygotować na obiad? i Jakie danie chciałbyś przygotować razem z Borysem Szycem?

W losowaniu szczęście uśmiechnęło się wyłącznie do pań. Są to Karolina Joniec z Boguszyc (chciałby ugotować z Szycem żurek), Renata Konieczna z Olesnicy (To..... hm, trudna sprawa, ale  spagetti takie pyszne z nutką pikanterii... :) oraz Ewelina Kubicka z Olesnicy, która napisała tak: Razem z Borysem Szycem chciałabym przygotować jego sekretny przepis na kurczaka w ziołach. Z pewnością danie zachwyciłoby moje dzieci, które są fanami kurczaków :)

Do zwyciężczyń konkursu zadzwoni przedstawiciel sklepu i umówi się na odbiór kosza z zakupami, który zostanie dostarczony kurierem.

 

FOTORELACJA:

http://olesnica24.com/Galeria,index,1294,Lidl-otwarty


autor: (hag)powrót ›

Galeria zobacz całą galerię ›

Zobacz także

Galeria na pierwszy dzień wiosny

Ujawniamy kolejne firmy, które w Pogodnym Centrum otworzą swoje sklepy. Już za 4 miesiące ...

GM lada dzień? Czy jednak Volkswagen? [aktualizacj

Czy to General Motors wjedzie do Polski z informacją o nowej montowni. I czy do Oleśnicy? Pan...

ReklamaKomentarze (13)

 • px | 2016-03-20 21:50:29

  Ok. oszołomie....,swoje rady zachowaj dla siebie.. , u wietnamczyków , cyganów z Bułgarii nie kupowałem nigdy i nigdy nie kupię , zdarzyło mi się u niemca , po drodze było..., ale kupuję u rodaków , bo oni, jak i ja tu płacą podatki. U wyżej wymienionych taniej ?._Ułuda, za tureckie szmaty które gdzie indziej nikt nie kupi nie warto płacić , lepsze w "lupeksie" można dostać i taniej... . Jeszcze jedno ci ludzie również , nie płaca grosza podatku, zajmują się handlem i żebractwem. Skarbówka zajmuje się ściganiem tylko i wyłącznie , nas Polaków ,ze szczególną zawziętością.Były burmistrz jedyny pomysł jaki miał na "rozwój "tego miasta , jaki miał ,to supermarkety.To na MIARĘ JEGO "FACHOWOŚCI " , INTELIGENCJI ..., może i dużo..., więc miejmy pretensje głównie do siebie , że oddaliśmy głosy na takiego niby roztropka....

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • fan oszołomstwa | 2016-03-19 10:30:22

  OK @px, idź na targ i kupuj u wietnamczyków...a wieczorem do kościółka.

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • px | 2016-03-19 07:27:03

  Nie martw LEWATywa...., (również oszołom ?), jak już komuś doradzasz , to tobie radzę zrób sobie lewatywę , ale czachy , zawartość którą usuniesz, pewnie będzie porównywalna jak z innej części twojego organizmu. Teraz koniec dyskusji z takimi inteligentami inaczej. Jest SOBOTA zanosi się na piękny dzień , lepiej z plewami się nie zadawać , bo świnie mogą pokąsać.Teraz możesz dyskutować , sam ze sobą , koniec.

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • dr lewatywa | 2016-03-19 06:41:31

  drogi @px, weź sobie coś na uspokojenie...bo coś tobie za bardzo 'gul' skacze.

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • px | 2016-03-18 22:45:26

  Re: Oszołom..Tobie wszystko od razu się kojarzy z Kościołem ?- ..., pewnie tak jak impotentom, eunuchom z seksem. a kościołem to sobie gęby nie wycieraj. Przypomnę ci tylko takiego jak ty któremu ty mógłbyś co najwyżej kibel szorować , Jaruzela. On zionął również nienawiściom do katolików ,do kościoła, ale jak przyszedł jego czas ,żebrał o kapłana, kajał się .Więc nie podskakuj , nie ujadaj lemingu.

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • fan oszołomstwa | 2016-03-18 21:06:19

  Macie racyje @px, te babcie powinne być w kościele, a nie w tej 'germańskiej' kolejce. Mam nadzieję że masz dobrego lekarza...

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • px | 2016-03-18 19:02:32

  Komentować ? ...tylko co ?-Wydarzenie na miarę jego uczestników , ich poczucia godności. Na miarę germańskich właścicieli,poczucia ich buty ,arogancji,CHAMSTWA i chciwości. Naiwny ludek ustawił się w kolejce przed godziną szóstą rano , byli szczęśliwi bo germański pan dał im po pączku , kwiatku i nawet w rękę nie trzeba było całować ( na razie ).Inni nie mniej szczęśliwi bo na zakupach zaoszczędzili 7 ,lub 10 zł..., czekaliście na to przeszło 2 godziny..., z grubsza licząc 3 zł za godzinę i co nie ubliża wam to ?. -Biednym nie wstyd być , ale dać sobie pluć w twarz to już inna sprawa . Tak naprawdę to zostaliście złupieni ,a nie obdarowani , złupieni przez germańskiego oszusta , który cały ogromny zysk wywiezie do faterlandu , nie płacąc w Polsce ani grosza podatku.Ockniecie się ?- czy dalej będziecie się zachowywać , jak ćmy w pobliżu płomienia świecy?.

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • pozdrawiam | 2016-03-17 22:24:42

  A Ja myślałam,że tam dają co za darmo?jak w osiemdziesiątych latach,a tu guzik!

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • pisioludek | 2016-03-17 09:59:28

  I dedykacja dla babć: https://www.youtube.com/watch?v=NBMk9tNdMgI

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • pisioludek | 2016-03-17 09:54:42

  Jak za 'komuny'...szoruj babciu do kolejki! Niech żyje kartoflana republika!

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • Brak godności | 2016-03-17 09:35:20

  Żałosne! Ludzie za plasterek kiełbasy prawie się nie pozabijali!

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • ueropa | 2016-03-17 09:31:05

  Banki przekonują, że pieniądze dla Lidla i jej siostrzanej spółki Kauflanda miały pomóc w rozwoju obu sieci w środkowej i wschodniej Europie, utworzyć nowe miejsca pracy, otworzyć nowe rynki zbytu dla lokalnych producentów oraz zaoferować dobrą jakościowo żywność dla ,*biednych ludzi. By uwiarygodnić i spełnić wymogi formalne, Lidl i Kaufland preferencyjne kredyty oficjalnie dostały m.in. na utworzenie nowych miejsc pracy, otworzenie nowych rynków sprzedaży dla lokalnych rolników oraz na dostarczenie dobrej jakości żywność dla osób najbiedniejszych. To całe dofinansowanie to działanie przeciwko polskim pracownikom i polskiemu handlowi. Zamierzamy wyjaśnić całą sprawę, bo to jest naszym zdaniem wierzchołek góry lodowej. EBOiR i Bank Światowy nie ujawniają wszystkich szczegółów związanych z tym kredytami ?

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • | 2016-03-17 07:49:57

  o żesz! kupia orzeszki ziemne w promocji!

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com