cracovia

Tematy

Miasta

Serwisy

Kultura i rozrywka

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Śpiewali poezję

01.12.2013

wyświetleń: 1800

Jurorzy najwyżej ocenili występy Patryka Bogusławskiego, Natalii Madalińskiej i Julii Wiry ...

20 uczniów szkół z gminy Twardogóra wystąpiło w XXII Gminnym Konkurs Poezji Śpiewanej Młodzieży Szkolnej. W twardogórskiej Bibliotece Publicznej prezentowała się młodzież przygotowana do występów przez: Annę Dżugaj, Barbarę Franc, Monikę Juszczak, Halinę Ślusarek i Małgorzatę Śniegulską. Oceniało je jury w składzie: Halina Bernacka, Mirosław Borowski i Bolesław Grobelny. W kategorii uczniów klas V-VI pierwszą nagrodę burmistrza przyznano ex-aequo Patrykowi Bogusławskiemu (SP1) i Natalii Madalińskiej (SP Goszcz), drugą Jagodzie Ślusarek z Goszcza, a trzecią Oliwii Komór z Jedynki. Wyróżnienia otrzymały Monika Głowacz z SP2, Agata Różańska z Grabowna Wielkiego, Marta Wajda i Julia Wronka z SP1.
W kategorii uczniów gimnazjum pierwszą nagrodę burmistrza zdobyła Julia Wira, drugą Adrianna Marszałek, trzecią Justyna Słaba, a wyróżnienia Aleksandra Kozłowska i Klaudia Szewczyk (wszystkie z Gimnazjum nr 1). Przyznano również nagrodę Agnieszce Sobińskiej za akompaniament gitarowy.
Laureaci i uczestnicy konkursu odebrali nagrody rzeczowe i książkowe z rąk członków jury i dyrektor biblioteki Beaty Pięty.


autor: (OAI) , źródło: twardogora.plpowrót ›

Zobacz także

Burmistrz-elekt się bawi

To była pierwsza zabawa twardogórskich emerytów z nowym burmistrzem Potyrałą..... ...

Śladami książąt oleśnickich

Gimnazjaliści z Jedynki z kostiumową prezentacją w ratuszu, przed sesją. Obejrzyjcie nasze video ...

ReklamaKomentarze

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com